Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit csináljak, ha szeretnék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha szeretnék társat, de belefáradtam a randizásba?

Figyelt kérdés
már sok kapcsolaton vagyok túl, és amikor vége szakad, utána egyre nehezebben szánom rá magam, hogy újból társat keressek. Más is van ezzel így?

2020. márc. 24. 22:00
 1/10 anonim ***** válasza:
Pedig randizás nélkül nem lesz társad.
2020. márc. 24. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
83%
Én is így vagyok, csak annyi a különbség, hogy engem elutasítanak rögtön és semmi hasznom az egészből.
2020. márc. 24. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
21%
Következnel menj bele minden kompromisszumba, alazkodj meg és máris nem kell tobmvabb keresned
2020. márc. 24. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Lazy Lover ***** válasza:
Hát randizz ha nem dolgozol nem lesz pénzed....
2020. márc. 24. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
46%

Miért vagy túl sok kapcsolaton?

Ennyire rosszul választottál?

Vagy ilyen idős vagy?


Nekem évente ha akad egy valaki, akit szeretnék társamnak választani, az már igazi csoda. Amikor kivonul az életemből, persze hogy szar és nincs kedvem újra ismerkedni senkivel, de aztán hónapok múlva túlteszem magam rajta és kezdődik a szokásos ismerkedés elölről.


(Férfiak ne írjanak üzenetet, mert nem vagyok meleg. Ismétlem FÉRFIAK NEHOGY ÍRNI MERÉSZELJENEK)

2020. márc. 24. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
általában fél - másfél évig tartanak a kapcsolataim és már idősebb vagyok 34/F
2020. márc. 24. 22:19
 7/10 anonim ***** válasza:
És a másik fél miatt vagy miattad szakadnak meg ezek a kapcsolatok?
2020. márc. 24. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Harmincasként idős vagy? :-o Az a legjobb életkor egy férfi életében! Jöhetnek a huszonéves csajok, de akár a negyvenes érett nők is. ;-)

Én 29 évese váltam el, évekig élveztem a kiváló lehetőséget. Minden kapcsolatomba a tartós, hosszútávút kerestem. Amíg tartottak élveztem. Majd megtaláltam azt a nőt, akivel minden szempontból megfelelünk egymásnak. 15 éve élünk együtt harmóniában.


Az életet szeretni kell, nem a negatívumokat kell nézni! Van egy jó mondás: Az élet egy utazás, ahol nem a cél a fontos, hanem, hogy élvezd az odavezető utat!


A te állapotod a depresszió, ami taszítja a párkeresőket. Ha szereted önmagad, ha elégedett vagy az élet nyújtotta lehetőségeiddel, pozitív a kisugárzásod, akkor bevonzod a megfelelő partnert is.

Tudom, nem könnyű így tekinteni a világra, az életre! Válás után 1,5 évig rá sem néztem a nőkre. Dolgoztam, melóztam, dolgoztam, melóztam... De kilábaltam ebből. Nem tudom, miként, de fokozatosan kimásztam a sajt magam kreálta gödörből. Újra megtanultam randizni, mint aki újra tanul járni. Csetlettem, botlottam, bénáztam, de belejöttem idővel.

2020. márc. 25. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

"A te állapotod a depresszió, ami taszítja a párkeresőket. Ha szereted önmagad, ha elégedett vagy az élet nyújtotta lehetőségeiddel, pozitív a kisugárzásod, akkor bevonzod a megfelelő partnert is."


Mindenki ezzel a baromsággal jön. Amikor először, 22 évesen lett csajom, a legrosszabb időszakában voltam az addigi életemnek. Totál depressziós voltam, utáltam magamat és mindenkit a környzetemben és tényleg minden a legnagyobb szar volt.

Aztán amikor megismerkedtem a csajjal, szépen minden visszaállt a rendes kerékvágásba és valahogy jobbak lettek a dolgok...

2020. márc. 25. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha belefáradtál a randizásba, akkor pihentesd most kicsit ezt a témát. Úgysem ez a legmegfelelőbb időszak most randira vagy akárhova mászkálni. Aztán ha elmulik ez a "besokalltál-erzes" újrakezded.
2020. márc. 25. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!