Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Könnyen mondta azt nagymellű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Könnyen mondta azt nagymellű Julcsika pár nélküli Zsoltinak, hogy ne legyen kapcsolatfüggő, miközben Julcsinak mind a 10 ujjára egyből ugrik valaki, míg Zsoltika nem férfi pénz nélkül. Ez aztán a korrekt ugye?

Figyelt kérdés
2021. jan. 14. 11:44
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
97%
Gondolom, ez a bombanős kérdező reinkarnációja :D
2021. jan. 14. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
96%
#9: nekem inkább TE tűnsz frusztráltnak, kérdező. De nagyon. NEM a #8-as voltam.
2021. jan. 14. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
95%
#11: az bizony :)
2021. jan. 14. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
100%

Más problémák és egyoldalú gondolkodás.

Nagymellű Juliska is lehet ugyanolyan magányos, ha minden férfi csak két dudát lát benne. És egyáltalán nem biztos, hogy Nagymellű Juliska lefekszik csak úgy bárkivel. Ez a férfi-gondolkodás. Biztos van ilyen nő is, de olyan is, aki komoly párkapcsolatot keres, és frusztrált, mert sok vele korú nő már házas, meg kapja a meghívókat az esküvőre és keresztelőre, de nincs kivel elmennie, mert nemhogy házasság nincs még szóban nála, de még párkapcsolata sincs.

Én ismerek "Nagymellű Juliskát". Évekig volt egyedül. Pedig biztos lett volna neki alkalmira valaki, mert arcra is szép és igényes. Nagy nehezen lett párja, és nem, külsőre nem egy férfi fehérnemű modell a fickó, hanem egy teljesen átlagos valaki. Csak értelmes, korrekt és nem csak lyukat lát.

2021. jan. 14. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
95%
Nem reinkarnáció, ez bombanős 😂 mostanában nem kap sok reakciót, biztos gondolta, beújít 😂😂
2021. jan. 14. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
96%
Neked nincs helyes válasz, bambanő, de innentől Zsolti vagy. És mondtam, hogy csóró vagy, de tagadtad. Jaj, Zsolti. Csak a baj van veled.
2021. jan. 14. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:

Ki a Zsolti? :) Nem vagyok csóró, de ha csóró lennék, neked miért fáj?

Azért mert a szép nő rosszindulatú?

2021. jan. 14. 14:07
 18/28 anonim ***** válasza:
96%
De Zsolti, ha nem vagy csóró, miért nem csajozol? Miért érdekelnek a pénz nélküli férfiak? Izgatnak, Zsolti?
2021. jan. 14. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
100%

Látom, hogy úgy ismételgeted ezt a Nagymellű Julcsa Vs Pénztelen Zsolesz történetét, mint egy végtelenített ringlispíl. Egyébként nem mindegy, hogy Julika 10 udvarlójából hány értelmes, nem lyukvadász, csak a mellére nyáladzó s*ggfej van. Meglepődnél, hány ujjára jutna akkor pasi, de tán nem árulok el titkot, hogy a töredéke a 10-nek.

Zsolti meg egyszerűen ne görcsöljön, meditáljon, sétáljon, hogy ne legyen idegbeteg és ha nem elég a pénze, akkor képezze magát. Problem solved. Btw, ha nem a golddiger segges nénikre verné a neten, akkor lehet az átlag fizu is bőven elég lenne.

Úgyhogy kérdező, akár Zsolti vagy, akár nem, érdemes megszívlelni ezen gondolatokat. A sport pl nem csak azért jó, mert jól nézel ki, hanem le tudod vezetni a feszültséget. Szóval tudom ezt is figyelmedbe ajánlani! :)

2021. jan. 14. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem törvénybe kéne iktatni, hogy az ilyen "zsoltikat" műtsék át nagy mellű Juliskává. Mindenki gondja megoldódik egyből.
2021. jan. 14. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!