Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők/lányok, ez miért van így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők/lányok, ez miért van így veletek kapcsolatban?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=rZapPuNEJ1k


Mert valóban ez van a való életben is!


2021. jan. 15. 12:23
 1/3 anonim ***** válasza:
37%
Ez azoknál működik akik saját magukat is ennyire tartják, tehát gyakorlatilag igy beszélsz hozzá, ahhoz az emberhez akinek ő tartja magát. Saját magával is igy beszél, ezért ez az ismerős. Ha egy ilyen elkezdesz szeretni, gyorsan kidob mert hülyének néz kb.
2021. jan. 15. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt egy barátom, aki egy hónap járás után (addig kedves, figyelmes volt) felfedte az igazi énjét, kb. szarba se vett, bunkózott állandóan, szakítottam vele. A mostani párom, aki már a férjem 5 éve vagyunk együtt, kezdettől fogva kedves, figyelmes, érzem hogy fontos vagyok neki és szeret. Szóval ez csak annak jön be, aki ennyire tartja magát, vagy mazochista.
2021. jan. 15. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanannyi az értéktelen mentálisan beteg nő is mint férfi. Azért ne essünk már a ló másik oldalára, bár tudom hogy a gyk-n ez bevett szokás. 100.000 idióta férfire jut egy nő, aki valójában csak áldozat...
2021. jan. 15. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!