Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szép, dekoratív lányok, nők,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szép, dekoratív lányok, nők, ti egy kezdődő kapcsolatban nem szoktátok érezni, hogy "villog" veletek a párotok? Ha előfordul, hogy kezelitek?

Figyelt kérdés

Nyilván egy szép nő megszerzése alaposan megdobja a szerencsés férfi egóját, és szeretnék is megmutatni a világnak a hódításukat. Mert egy szép nő válogatós, nem áll le akárkivel, emiatt a pasi, aki egy ilyet megszerez, késztetést érezhet a csinos párjával való dicsekvésre. Mutatós kiegészítőként, kellékként bánik vele, végigmutogatja minden rokonának, ismerősének, haverjának, és megjegyzéseket is tesz, ami erre a fennhéjázásra utal. Az egészre pedig rátesz egy lapáttal, ha amúgy az autója is vonzza a tekinteteket.


A kérdésem az lenne, hogy ez egy csinos nőnek milyen érzés? Vélhetően csalódás, de vajon szakítóok is? Vagy legalábbis egy komolyabb beszélgetésre indok lehet?


Hogy reagáljátok le, ha egy bimbózó kapcsolatban a külsőtök szemmel láthatóan és nyilvánvalóan többet nyom a latba, mint mögötte az ember?



2018. aug. 9. 22:50
 1/6 anonim ***** válasza:
6%

Az én kapcsolatomban ez jelen volt az elején nagyon, és ha új közösségbe kerül a párom, akkor is még mindig. Nem zavar, mivel tudom, hogy a lelkemet is szereti, minden bajban egymás mellett állunk, mindent megbeszélünk, néha pedig úgy tudunk hülyéskedni, mint a gyerekek. Nagyon boldog vagyok vele.

Szóval engem nem zavar, hogy henceg velem, mert amiatt is van ez, hogy tetszem neki, és 5 év után is megvan ugyanaz a láng. Adom is alá a lovat, folyamatosan szépítkezem, sportolok, és ha találkozunk bármilyen ismerőseivel, barátaival, kollégáival, direkt csinosan öltözöm fel.

Én is ugyanígy büszke vagyok rá.

2018. aug. 9. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Az emberek nem azzal villognak, ami szép, hanem azzal ami értékes. Lehetne a sarki prostituált akármilyen bombázó, egy férfi sem villogna vele, hogy a barátnőjének tudhatja, ha mindenki tudná, hogy prosti. Olyan lánnyal se villogna senki, aki nem tudna viselkedni, mindenen vihorászna vagy kilógna a kapanyél a szájából.

Ha a férfi büszke a barátnőjére, az nem csak a külsejének szól hanem a belső tulajdonságainak is. Nem hiszem, hogy szakítóok lenne.

Helyette ha a belsőre kedves, angyali barátnőjét a férfi dugdosná, mert külsőre nem topmodell, na az szakítóok lehet.

2018. aug. 10. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
40%

8 év után is "villog" velem a párom.

Már miért esne ez egy pillanatig is -rosszul?

Nem is értem miért csak csinos nőkhöz szól a kérdés, hiszen kevésbé csinos nők is gyönyörűek a saját párjuknak.

2018. aug. 10. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

1-es:

Sok boldogságot, én megyek és a halálba iszom magam. :D Majd villogok a temetőben a sirkövemmel. :D

2018. aug. 10. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Volt ilyen, és ahogy itt írták is előttem, nem csak a külsőnek szól, [persze értelmesebb körökben]. De hamar észrevettem, mert igazából ezzel a pasi aláírja hogy kevesebb mint én.

Lelombozó. Szakítottunk.

2018. aug. 11. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Már miért lenne szakító ok, meg csalódás? :D


Miért csalódás az, hogy büszke rám? 7 éve leszünk együtt lassan, tudom, hogy büszkélkedik velem. HA haverjai/kollégái látnak is meg először pl, külön mondják is neki, hogy csinos barátnője van. Előfordul, hogy irigységből be is szólnak neki erre vonatkozóan.


Ettől függetlenül nyilván nem csak a külsőm miatt van velem, és pláne nem csak az érdekli, különben nem lennénk együtt már lassan 7 éve.. ÉS igenis jól esik, hogy 7 év után is büszke rám.


A felszínes barmok, akiket csak a külsőségek(meg autók, na ne röhögtess) érdeklik, sosem érdekeltek, mint férfi.

2018. aug. 11. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!