Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Eropolisra megéri előfizetni?M...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eropolisra megéri előfizetni?Mennyi az online tagok száma akik aktivak naponta?Milyen korosztály van?

Figyelt kérdés
2021. jan. 16. 14:44
 1/10 Pécs-pécs ***** válasza:
88%

Csak pár kérdés.

Milyen nemű vagy, és merre laksz?

Ha nő vagy akkor megéri, mert kánaán van férfiakból.

Ebből egyértelmű hogy ha férfi vagy nem éri meg, mert minen valós nőre az oldalon 10 kanos férfi jut, és brutál módon válogatnak a nők. Legyen minimum 20 centis farkad, 43-as bicepszed, autód, házad, jóképű legyél. Na akkor talán levelezni kezdenek veled, de még akkor is 8 másik hasonlóval levelezik, szóval nem biztos, hogy téged vállaszt.

A másik dolog. Talán a fővárosból megéri előfizetni, mert ott azért van választék. Még egy nagyobb megye székhelyen(Például Pécs) is KB ugyanaz a 20-30 nő van fönt évek óta. Egy kisebb városról ne is beszéljünk találsz 3 olyan nőt, aki nem 50-100 KM-re lakik tőled.

Szóval szerintem nem érdemes.

Én amikor netről ismerkedtem, akkor innen a gyakorikérdésekről hamarabb találtam csajt, akit élőbe megdughattam, mint az Eropolisról. :D

Azt hiszem ez mindent elmond arról, hogy érdemes-e pénzt adnod rá. :)

2021. jan. 16. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hát erről az oldalról nem is lehet ismerkedni.Nem hinném hogy annyi 20 centis farku lenne hogy kánaán lenne belülük.De mindegy nem reggelek rá.viszony.hu is egy szar volt.Korosztály ami ott van ?Vagy 20-as 30 as nincs?
2021. jan. 16. 15:09
 3/10 A kérdező kommentje:
Hát olyannal biztos nem levelezik másik 8-al mint én.Főleg hogy nem is tudod hogy nem vagyok átlagos.
2021. jan. 16. 15:10
 4/10 Pécs-pécs ***** válasza:

Én nem azt írtam, hogy ott minden férfi 20 centis szerszámmal rendelkezik.

Hanem azt, hogy olyan szinten vállogatnak a nők, hogy KB az az igény színvonal. :D

2021. jan. 16. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem éri meg, régebben volt regem. Öregek vannak, profik, meg rengeteg meleg. 90% amúgy is férfi ott.
2021. jan. 16. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha átlag feletti vagy, akkor meg nem kellene oda szorulnod.
2021. jan. 16. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Semmilyen online tarskeresore nem eri meg felmenni, ha atlagos kinezettel rendelkezel, akar fizetos, akar ingyenes.


Sajat- es barati korom tapasztalatai is ezt mutatjak. Egyetlen kozeli baratom talata meg online a feleseget, de o mindig is a lanyok kedvence volt. Mi tobbiek mind munkahelyen, vagy munkatarsak baratai kozott, esetleg hobbi reven talalkoztunk ha nem is mindegyikunk a felesegevel, de az eddigi baratnoinkkel. Online probalkozasaink rendre kudarcba fulladtak.


A leheto legkomolyabban mondom, hogy atlagos ferfikent online terben ismerkedni gyakorlatilag egyenlo az onbizalmad lenullazasaval. Nev nelkul, "arc nelkul" az eletben siman csak bunko nok kifejezetten aljasak, gonoszak lesznek, de a nem bunkok is sokkal tobbet engednek meg maguknak veled szemben. Ghosting, randikon meg nem jelenes, es persze ott van a jo oreg "regisztraljunk es rohogjunk a nyomik probalkozasain" cimu jatek... Nem eri meg, mert ha eddig nagyjabol kiegyensulyozott voltal, akkor par het/honap utan a "szart sem erek" godor legaljan fogod talalni magad. Kiprobalni persze ki lehet, de pl ha Tinderen nem lesz az elso nap legalabb 10-20 match-ed, feltetelezve, hogy kihasznalod a max jobbra huzasokat, akkor inkabb torold is magad gyorsan, es hajra, irany a valo elet :)


Itt ugyanis bar elsodlegesen meg mindig a kinezet fog szamitani, de az ebbeli hianyossagaidat akaratlanul is tudod kompenzalni, azzal, hogy a no latja, hogyan viselkedsz, egy barati cseveges kozben felfigyelhet egy-egy velemenyedre, ami szamara szimpatikus, stb.


Online meg csak egy kep van.

2021. jan. 16. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
6 nem szorulok oda csak kérdezem hogy megéri e.ennyi.érdeklődés.
2021. jan. 16. 18:49
 9/10 A kérdező kommentje:
7 élőben is kilő ha nem tetszel neki ez nem jó érv.élőben hol lehetne most?
2021. jan. 16. 18:50
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha nem jo erv, akkor nem jo erv, felolem azt csinalsz, amit akarsz :D
2021. jan. 17. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!