Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A modern nők csak ebben a 2...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A modern nők csak ebben a 2 esetben hajlandóak ismerkedni, abba energiát fektetni?

Figyelt kérdés

- ha számukra te vagy a szőke herceg, ehhez pedig nem árt tényleg szőke hercegnek lenni

-anyagi érdekük fűződik hozzá



Nem azon csodálkozom, hogy hegyi orkokkal nem jönnek össze, hanem hogy egy bizonyos fokú szimpátia után nem az van, h na, akkor ismerjük meg jobban a másikat, hátha a személyisége még jobb lesz, hanem inkább hátat fordítanak és mennek tovább, ha nem olyan a másik külseje, mint azt 13 évesen a rózsaszín ágyban megálmodták.


Náha elenyelegnek más palikkal is, abban az 5 percben, amikor nem jön jobb, de energiát nem fektetnek bele. Nulla szintű válaszok, kérdezni nem akarnak, hagyják, hátha valaki szórakoztatja őket. Ha valaki jóképű, de valójában bunkó, lexarja őket, akkor bezzeg futnak utána.



2021. jan. 17. 09:55
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
23%
Igen.
2021. jan. 17. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
83%
Jó reggelt Bombanős! Hogy vagy ma?
2021. jan. 17. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
90%

Szia!

En egy un. “Modern” no vagyok.

Megprobalok oszinte valaszt adni!

En egy ferfitol ugyanannyit varok el, amennyit sajat magam is tudok adni.

Ha en adok a kulsomre, elvarom, hogy o is tegyen magaert.

Ha nekem sikeres karrierem van, nem akarok egy tobb millios adossaggal kuszkodo emberrel osszejonni.

Miert?

Pontosan azert , mert kinottem mar a szoke herceges mesekbol.

En nem Brad Pittet vagy egy milliomos ferfit keresek.

Csak egy olyat, akivel nagyjabol azonos szinten vagyunk, igy egyikunk sem erzi magat “alul”.

2021. jan. 17. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Hármassal egyetértek, pedig egy nagyon kritikus férfi vagyok. Én még abban látom a hibát, hogy az embereknek sokkal nagyobb az egójuk mint az egészséges önértékelésük. Az ember egy komplex lény, egy komplex fogalom. Attól hogy valaki gyúr, meg márkás cuccokba jár, még nem egy jó parti egy nő számára. Vagyis az, akik ezeket a kritériumokat preferálja. Sok embernek elszáll az agya önmagától, elhiszi hogy ő a szuper-szuper egyéniség, személy, jelenség. Na de miért gondolja magáról azt valaki, hogy aő a főnyeremény? Persze kell egy egészséges önbizalom, de a bizonyítványt a külvilág reakciója fogja kiállítani. Én pl. nem gyúrok, a ruháim jók, de nem túlárazott trendi cuccok. Szóval eleve nem is kerestem olyan nőket, akik trendi ruhákban járnak, napi 6 órát sminkkelnek. Én szeretem ha valaki iskolázott, széles látókörű. Így sosem kerestem olyanokat, akik ennek nem felelnek meg. Stb. stb. stb. Ha valaki elutasított, az annak a jele, hogy nem egymást keressük, hol van ezzel a baj? Persze, csinosak a címlaplányok, de közös életre 99% hogy nem vállalkoznék egy ilyennel. A szexért kamuzni meg másnak kiadni magam számomra csak időpocsékolás.


Felesleges olyan szekér után futni ami nem vesz fel, el kell fogadni. Sok embernek degradáló ha a "piac" alul árazza őket, pedig inkább fogadja el, jobban jár vele. Az okos ember meg ebből építkezik...

2021. jan. 17. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
98%

az a helyzet, hogy a ‘modern nonek’ mar nincs ugy szuksege a ferfira, mint pl 20-30 eve vagymeg korabban, tehat nincs rakenyszerulve, hogy minden magat alfahimnek gondolo kozepszeru suttyoval osszejojjon. anyagilag fuggetlen, nem kell neki a ferfi penze, szexre barkit szerezhet konnyen, a haz koruli klasszikus ferfimunkat vagy megoldja vagy fizet egy szakembernek, utazni, kirandulni, etterembe jarni pedig baratokkal, baratnokkel is lehet. tehat csak azert nem fog valami unalmas alakot elviselni, hogy legyen, aki kicsimnek szolitsa.


azt meg nem ertem, minek mosod ossze ezt az anyagias, erdektelen picsakkal. az csak egy kis szazalek.


mivel en jol elvagyok egyedul is, nincs szuksegem arra, hogy csak azert lejjebbadjak az igenyeimbol, h egy szintem alatti pasirol posztolgathassak facebookra, hogy jol megmutassam a gimis ismerosoknek, h ‘latjatok, en is kapcsolatban vagyok’ lol.

2021. jan. 17. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
30%

Nekem mindig ez jut eszembe a bombanőről:

Én vagyok a bombanő,

Az illatom átható,

Ha feszes blúzom felveszem,

A mellem jól látható.

A sok buta férfiak

Tekintete rám ragad

Mindig hihihihi

A bombanő az csupa titok,

Senki se látja, ha kakilok,

A bombanő az gyönyörű szép,

Ha púzok, naivan nézek szét.

Pillantásom megvető,

De kéjesen kacér,

A csípőm lágyan ringatom,

Hajamat fújja a szél.

A sok buta férfiak

Szédülten omlanak

Elém, hahaha

A bombanő száján ragyog a rúzs,

Bár leheletem kissé gyanús,

A bombanő lába jó alakú,

De csak én tudom, hogy sajtszagú.

A bombanő az rejtelem,

Ha feljön a slájm, én mind lenyelem,

Megnyerő a bombanő,

Bár hajlataimban gomba nő.

2021. jan. 17. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

#5nek igaza van.

Nincsen olyan területe az életnek, amiben rá lennék utalva egy pasira/férjre. Mondj egyetlenegy dolgot (gyereket nem akarok, azt ne mondd) amit nem tudok egyedül megcsinálni, vagy nem tudok fizetni érte hogy más csinálja meg, vagy nem tudok venni egy gépet ami megcsinálja.

2021. jan. 17. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
27%

Társkeresőn amúgy is az van, aki nem talált még társat. Milyen meglepő. Ha egy 38 éves nő 3 év alatt nem talál társkeresőn senkit, az sokat mond.

Magyarán eleve azok vannak társkeresőn, akik a herceget várták, illetve továbbra is várják.

2021. jan. 17. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Egyedül annyit szerettem volna a leendő kapcsolatomban, hogy semmiben ne "elviselni" kelljen a párom, ne áldozat legyen az, hogy együtt vagyunk, ne elvegyen tőlem/belőlem, hanem adjon hozzá az életemhez (nyilván én is ilyen párja szerettem volna lenni valakinek). Ameddig nem találtam ilyet, addig nemes egyszerűséggel egyedül voltam. Olyan lett volna, aki butább nálam és nekem is tettetnem kellett volna a hülyét mellette, nehogy azt higgye, hogy felvágok a tudásommal. Olyan lett volna, aki alacsonyabban iskolázott, ezért nem beszélhettem volna vele a tanulmányaimról, terveimről. Olyan lett volna, aki egy-két éven belül gyereket akart, családanyaként képzelt el és fel kellett volna adnom miatta az összes tervem. Olyan is lett volna, aki csak szexet akart és semmi másban nem lett volna számomra partner. Na ezek nem kellettek. Találtam olyan férfit, akinek hasonlóak a tervei, a céljai, az érdeklődése, az intelligencia szintje, az életmódja, az ízlése az enyémhez, így semmi jelentős dologban nem kellett kompromisszumokat hozni. Megérte, pedig nem is szőke.
2021. jan. 17. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem meg az emberek önmagukat szopatják meg. Nyitott szemmel kellene járni, látni az összefüggéseket. A mai világ egyáltalán nem hasonlít már a 30-50 ávvel ezelőttire. Akkor éltél egy városban/faluban, a világ hellyel-közzel annyi is volt. 20-25 évesen már dolgozni kezdtél, nem volt internet, nem voltak ilyen lehetőségek semmire. Összejöttél valakivel, pár év után meg összeházasodtatok, ez volt a következő szint. Nem is volt ezzel baj, a múlton károgók ugyanolyan buták, mint akik a mai világot fikázzák. Mi van ma? Kb. 40 éves korodig full-full kényelem és szórakozás, ezer féle lehetőségekkel. Az anyagi körülmények is merőben megváltoztak. Ma 20 évesen lehetsz csóró vagy akár milliomos is saját erőből. A külsőddel már bármit megtehetsz. Belföld? Külföld? Csak rajtad múlik. Ezek után akkor miért pont a párkapcsolatok terén legyenek megalkuvók az emberek? A legkönnyebb a külsődön változtatni, miért pont ez legyen akkor a legmérvadóbb? Sokan sértve érzik magukat azért, mert havi 200EFt-ot költenek szépítészeti szakkörre(konditerem), szépítészeti beavatkozásokra(barber shop, magyarul borbély), majd ezek után elutasításra kerülnek. Ma egy jó pasi elsősorban mint ember nagyszerű, céltudatos, lehet rá számítani, tud gondolkodni, erélyes, nem egy kiskutyus. Ezután meg nézzen ki úgy, ami az adott hölgynek tetszik.
2021. jan. 17. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!