Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan dolgozzam fel hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan dolgozzam fel hogy nem kellek a nőknek?

Figyelt kérdés
Idén már 33 leszek de sohasem volt senkim mert akárhányszor próbáltam társat találni mindig visszautasítottak. Egyöntetűen azt mondják a nők hogy csúnyácska vagyok. Minden reményt elvesztettem. Nagyon depressziós vagyok hogy nem tudok semmit sem tenni ez ellen. Hogy tudnám ezt elfogadni?
2021. jan. 17. 22:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
24%
Add fel.
2021. jan. 17. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
92%
Élj.
2021. jan. 17. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
96%
Gondolj arra, hogy legalább nem vertek át.
2021. jan. 17. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy volt benne átverés. Páran meghintáztattak és utána mondták hogy nem
2021. jan. 17. 22:35
 5/14 anonim ***** válasza:
61%
Mint írtam ,élj. ÉLJ! Szépen. Hobbi, munka stb...baráti társaság...előbb utóbb valaki felfigyel rád.
2021. jan. 17. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Nagyon nehéz, szinte lehetetlen így élni. Annyira pesszimista lettem ebben... Mondták a társkereső oldalakat is de mindenkitől azt hallom hogy legalább olyan esélytelen mint élőben
2021. jan. 17. 22:37
 7/14 anonim ***** válasza:
61%

Hagyd a nyavajgást.

Tedd amit 5-ös mond.

2021. jan. 17. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
19%
Sok pénzzel sikered lesz!
2021. jan. 18. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
86%

Ez az, amit nem lehet feldolgozni. Én is ezért indultam el lassan a lejtőn. Aki ilyenekkel jön, mint az 5-ös, annak fogalma sincs a problémáról, maximum ismer olyan embereket, akik ilyen anyuci kicsi fiai voltak, aztán elmentek egyetemre koleszba, bekerültek az élet sűrűjébe és jött minden magától.


Ők azt nem látják, hogy vannak olyan emberek, akik akárhogy próbálkoznak, nem jön össze nekik semmi, pedig nyitottak az ismerkedésre, foglalkoznak a kinézetükkel, öltözködésükkel és normális életük van, csak éppen a nő nem jön össze. A legtöbb ilyen ember egyébként is az életben ezt letagadja, mert cikinek érzi, nagyon közeli bizalmasnak, barátnak kell lenni, hogy ezt el merje mondani. Nőknek meg eleve nem is szabad, mert ha addig még valami halvány reménysugár volt is, onnantól nem fog férfiként tekinteni rád, hiszen a nőket ösztönösen taszítja az a férfi, aki sikertelen a többi nőnél.


Érdemes egyébként elolvasni Philip Zimbardo, világhírű pszichológusnak a Nincs kapcsolat című könyvét, pont ezt a témát feszegeti, hogy miért van az, hogy rengeteg látszólag rendben lévő férfinek nem jön össze semmi és miért van az, hogy utána már inkább az önsajnálatba temetkezik és tényleg igénytelen lesz meg elhízott, hazaköltözik az anyjához, hiszen a prostituáltnak úgy is megfelel és még több pénze is marad, a normál nőknek meg kisportolt testtel, egyedül háztartást vezetve sem.


Mert a férfiakat úgy alkotta a természet, hogy a megoldandó problémákat a lehető leghatékonyabban oldják meg. És ami az életben segíti őket akár a karrierben, akár a vagyonépítésben, akár bármi másban, az a párkapcsolati oldalon negatívumként fog lecsapódni.


Nőkben érzelmet kelteni nem lehet feladatok kipipálásával és társadalmi elvárásoknak való megfeleléssel.


Vagy bejössz, vagy nem. Ha bejössz, akkor utána lehet rajta javítani azzal, hogy állatmenhelyen önkénteskedsz, vagy rontani azzal, ha felrúgod a cicáját, amíg ő hajat szárít, de ha nincs szikra (ami nagyon találó kifejezés), akkor egy gallon benzint is szétlocsolhatsz, akkor sem fog semmi lángra kapni, maximum a csaj is konstatálja, hogy "Hát igen, ez aztán felperzselné a Hortobágyot is, milyen kár, hogy nincs szikra..."


ellenben ha csak szikra van, akkor attól még az alkalmi kalandok szüntelenül pöröghetnek, amíg ki nem ég a tűzkő akkor is, ha egy csepp gyúlékony folyadék nincs a dologban...


És vannak olyan nők, akik előtte megnézik, hogy van-e gáz a tartályban és csak utána nézik meg, hogy szikrázik-e, de olyanok is mindig akadnak szép számmal, akik először szikráztatják és csak akár a sokadik próbálkozásra nézik meg, hogy üres, így a fuckboyoknak örökké lesz utánpótlás.

2021. jan. 18. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
menekülj bele ami szorakoztat és pénz keresel vele :)
2021. jan. 18. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!