Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek szánalmas vagyok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szánalmas vagyok?

Figyelt kérdés

A hétvégén matcheltem egy pasival, elbeszélgettünk egész este, meg tegnap egész nap illetve a mai nap folyamán, egészen délutánig. írtam akkor neki, de nem válaszolt, de egy párszor írtam még neki, de semmit nem reagál. Hagynom kéne, nem zaklatni?

N/30


2021. jan. 18. 22:28
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
26%

Tindert használsz.

Kérdésedben a válasz.

Szánalmas vagy.

2021. jan. 18. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
91%
Nem vagy szánalmas. Innentől hagyd.
2021. jan. 18. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
32%

Egyetértek egyeskével.

Nagyon gáz a Tinder, tele van kalandorokkal, álmodozókkal, lelki betegekkel, mentális sérülttel, vagy csak úgy általánosan olyan emberekkel akik súlíos terheket vonszolnak.


Tisztelet a "kivételnek"..haha

2021. jan. 18. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
98%
Sajnálok, de ne vedd magadra! Az hogy valaki egy tapló, és annyiból sincs tartása, hogy megírja, hogy bocsi ez most nekem nem, az nem rólad szól.
2021. jan. 18. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
13%

Ismerkedj velem, pont egy 30 as babára vágyom. Elég volt már abból hogy esténként egyedül fúrom a fejem a párnába.


F/30

2021. jan. 18. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
89%
Nem vagy szánalmas és ne írd még le az illetőt, lehet jó oka van arra, hogy nem válaszol. Én pl. nem tudnék folyamatosan beszélni egy idegennel, Tinderen se chatelni szoktam, hanem inkább "levelezgetni", lehet neki most lett sok egy kicsit és most összeszedi az erejét mielőtt válaszol. :)
2021. jan. 18. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%

Új vagy még tinderen? Sajnos ez a "normális". Nekem többször volt h lebeszélt randi előtt szívodott fel a csaj..

Ha tényleg ott akarsz ismerkedni, készülj fel, hogy még sok ilyen lesz és sok felesleges időt, energiát fogsz elégetni idiótákra.

2021. jan. 18. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
6-os, hát köszi, de nem tudom :D Olyan bizonytlan vagyok, meg biztos több nővel is beszélget egyszerre. Csak fura, hogy hirtelen eltűnik, és nagyon témát se dob be. De most hagyom, ha nem ír, akkor nem.
2021. jan. 18. 22:44
 9/28 A kérdező kommentje:
Igen, még ez új nekem. De a srác értelmesnek tűnik.
2021. jan. 18. 22:45
 10/28 anonim ***** válasza:
48%

"elbeszélgettünk egész este, meg tegnap egész nap illetve a mai nap folyamán, egészen délutánig. írtam akkor neki, de nem válaszolt, de egy párszor írtam még neki, de semmit nem reagál."


Ezt a tapasztalatodat most szorozd meg 100-zal, terjeszd ki egy több hónapos időintervallumra és üdvözöllek egy bármilyen átlagos férfi világában.


Valószínűleg összematchelt egy 23 évessel, aki egyből felmegy hozzá szexelni és így te parkolópályára kerültél...


Innentől lényegtelen, hogy írsz vagy sem, azt már eddig is bizonyítottad, hogy komolyan gondolnád vele, majd ha megint uborkaszezon lesz, akkor lehet, hogy rád ír.


"De a srác értelmesnek tűnik."


Imádom ezt a női logikát. Ha valaki képes helyesen írni, összetett mondatokat megfogalmazni és a nő lelkére hatni, már az írásával is, akkor attól már teljesen készen vannak.


Hát még ha mellette a képei alapján stabil egzisztenciával rendelkező jómódú vagy céltudatos sportoló vagy valamiben kiemelkedő, akkor már jön is a plátói szerelem-felhő.


Csak a valóság szokott kijózanító lenni...

2021. jan. 18. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!