Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha diplomás vagyok érdemes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha diplomás vagyok érdemes diplomás barátnőt keresnem inkább mint alacsonyabb társadalmi osztalybelit?

Figyelt kérdés

2021. jan. 20. 08:55
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
83%

"alacsonyabb társadalmi osztalybelit"

Azt hiszem ez mindent elárul rólad.

2021. jan. 20. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
77%

Hát, evvel a hozzáállással keresned se igazán érdemes. Vagy ha találsz valakit is, becsüld meg, és örölj, hogy összeáll veled.


Biztosan kitüntetésként éli majd meg, hogy "lealacsonyodsz" hozzá! Ja, nem...

2021. jan. 20. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
85%

"Ha diplomás vagyok érdemes diplomás barátnőt keresnem inkább mint alacsonyabb társadalmi osztalybelit?" Ha diplomás vagy, ha nem, érdemes a magyar nyelv szabályaival megismerkedned. Van ez a központozás nevű jelenség, amit te teljesen figyelmen kívül hagysz, Kérdező. Akkora májer még te sem vagy, hogy a grammatikai szabályokat felülírd.


Időszerű a párkeresésed? Miből következtetsz erre?

2021. jan. 20. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
74%

gondolom, most vegeztel el frissen valami bufeszakot es odaig vagy magadert. elso szakom nekem is egy ilyen bufeszak volt es elarulom, minden ostoba, kozepszeru gyoker kepes volt igy vagy ugy elvegezni, allitom, nemelyik sokkal butabb, mint pl. egy szakacs vagy futar vagy akarmi. tehat a diploma onmagaban semmire sem garancia.


illetve eleg eletszerutlen lenne, ha ugy szurned a noket elso korben, h van-e diplomajuk. es ha kiderul, higy nincs, akkor felallsz es otthagyod az amugy aranyos, ertelmes lanyt?


valoszini, soha eletedben nem volt meg nod, ha ezt a kerdest feltetted.

2021. jan. 20. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
91%

Barátnőnek bárki megfelel.

Feleségnek pedig olyat válassz, akivel megértitek egymást.

2021. jan. 20. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
29%
Szegény kérdező, normálisan feltett egy kérdést erre minden nyelvtannáci, polkorrektkedni szerető, ál-megsértődő, kamu-értetlenkedő betámadja, mert kimond olyan dolgot amire szinte mindenki gondol, de sokan nem mernek beszélni róla.
2021. jan. 20. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
88%
#6 Nem, egyszerűen arról van szó, hogy értelmes ember nem így áll hozzá embertársaihoz.
2021. jan. 20. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
18%
Ez a hipergámia inkább a nőkre jellemző. Hivatalosan, hogy ,,tudjon felnézni a férfira" gyakorlatilag a bepofátlankodás a jóba, a készbe semmirekellőként.
2021. jan. 20. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
74%

Ez aranyos.


A végzettség nem szabja meg, hogy te emberileg milyen erkölcsi magasságban jársz sem azt, milyen vagy egy kapcsolatban. Eq és iq sem jár a papírhoz.


A cím olvasásából nekem nagyképűnek tűnsz, aki sokat gondol magáról🤷


Tudod hány..."magasabban képzett" ember egy erkölcsi nulla, akivel normálisan sem lehet kommunikálni és lép le a következő partnerre, amint van lehetősége?


Rengeteg diplomás csajjal ismerkedtem, akik egy mondatot nem tudtak rendesen megfogalmazni, totális csőd a belső értékük és isznak, mint a férfiak...

2021. jan. 20. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
43%

Miért baj, ha isznak, mint a férfiak? Ez csak a férfiak kiváltsága, vagy mi?


Leendő orvosként mondom, hogy nagyon gáz ez a mentalistás. Inkább senkid se legyen.

2021. jan. 20. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!