Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mik a neten a legjobb társkere...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik a neten a legjobb társkereső oldalak?

Figyelt kérdés
Tudtok olyan oldalakat amik normális társ keresők, és nem sex kereső vagy komolytalan, hanem azok vannak ott akik tényleg társat akarnak?

#oldalak#társkereső#tapasztalatok#2021
2021. jan. 20. 09:36
 1/8 anonim ***** válasza:

Tinderen is a nők több mint fele társat keres, nem szexet. Ezt a 20-25 éves korosztályról mondom, akik engem érdekelnek. Ja és vidéki nagyváros, nem Pest.


27/F

2021. jan. 20. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
26/F vagyok különben, nem tini aki csak sexet akar, már kiéltem magam, szeretnék elköteleződni.
2021. jan. 20. 09:39
 3/8 anonim ***** válasza:

őszintén? Semelyik.


Egyből vége a kommunikációnak, ha bejön valami más pasi, vagy esetleg te rosszat mondasz, nem azt szereted, amit ő stb. Szimplán eltűnnek szó nélkül

2021. jan. 20. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Hm akkor most karantén idején, ki hogyan tud össze jönni bárkivel is?

Vagy hogyan van esélye kapcsolatra szert tenni?

2021. jan. 20. 10:48
 5/8 anonim ***** válasza:

a covid előtt is sokan csak unaloműzésre használták ezeket vagy nyafogni, vagy csak dumálni. Megpróbálhatod, de cérna idegek kellenek ehhez. pl badoo.

kipróbálod, ártani nem árt, de nálam a beszélgetések 90% a az nem haladt semerre.

2021. jan. 20. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
3. Ezt én is tapasztaltam 20-huszonpár évesen, de aztán jó pasivá képeztem, alakítottam magam.
2021. jan. 20. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
6 os de nem feltétlen nem vagy elég jó pasi csak sok nő annyira elfajzott hogy mindenbe beleköt.
2021. jan. 20. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
És ti melyik társkeresőn ismertétek meg a párotokat?
2021. jan. 20. 19:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!