Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek melyikek a legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek melyikek a legjobb társkereső oldalak?

Figyelt kérdés
Esetleg írhatnátok tapasztalatokat.
2019. máj. 10. 07:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mindegyik ugyanolyan. Nőként és top pasiként jó, különben meg pénz/időpazarlás.
2019. máj. 10. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Pár éve az elittárson próbálkoztam ,ráment pár 10000 Ft om, és még egy normális randit se tudtam összehozni, akivel érdemes lett volna. Nem mellesleg egy csomó buggyant rámakaszkodott, csomó idő és energia pazarlás az egész.
2019. máj. 10. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Fiatal, csóró, ronda pasiként én a parom.hu-n találtam meg a feleségem, akivel azóta is együtt vagyunk.
2019. máj. 10. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Férfi oldalról írok.


T0ba.: Nekem onnan volt kapcsolatom (tavaly), de most szedtem le magamat 1-2 hete, mert nem nagyon pörög az oldal, nincs sok felhasználó sajnos... Egy előnye van a havi 7 ingyenes levél.


Tinder:

Túlnyomó része a nőknek nekem nagyon classy... De volt már onnan is randim, szóval nem lehetetlen. :) Amin csodálkozom, hogy azért onnan is jönnek a like-ok és vannak matchek, de izé :)


Badoo:

Tinder light :D Már sokkal "életszerűbb" jelöltekkel. :D


Randivonal:

Nagyon nagy adatbázis, pörgős oldal. Oda fontolgatom, hogy előfizetek. :)


Utoljára maradt nekem a spirittars:

Igen, elvileg ez lenne nekem a tuti, beállítottságomhoz/személyiségemhez ez passzolna a leginkább, itt sokkal nagyobb (lenne*) az esély, hogy hozzám illő hölgyet találjak, de borzasztóan réteg* oldal. :(

(Innen is voltak randik)


Remélem segítettem. :)

40F

2019. máj. 10. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az ilyen oldalakon, de leginkább Tinderen a legtöbb nő csak játszadozik a férfiakkal. Nem egy olyan nő ismerősöm van aki csak azért vannak fenn, hogy szivassák a férfiakat, összegyújtenek x csillió match-et, azt húzzák az agyukat, de egy randira sem mennek el soha sem. A mai női társadalom valamiért ebben éli ki magát, hogy szórakozik a férfiakkal.


Ismerkedj élőben. Az a legtisztább és legjobb módja az egésznek.

2019. máj. 10. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!