Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyek a legjobb társkereső...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyek a legjobb társkereső oldalak / alkalmazások? 25F

Figyelt kérdés
Eddig kettőt próbáltam ki, a Badoo nagyon nem tetszett (főleg hogy a képeimet teljesen összenyomta), a Tinder nem olyan rossz de nagyon kevés párom volt.
2020. okt. 5. 16:52
 1/3 anonim válasza:

tinder.com

www.csajokespasik.hu

tarskereso.elittars.hu

badoo.com

2020. okt. 5. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A lovoo sem rossz
2020. okt. 5. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha nem futó kalandra, könnyebb kapcsolatra vágysz, hanem nagyon komolyan igazi, tartós társra, akkor a Badoot és a Tindert azonnal felejtsd el. Az egyik előző válaszoló által javasolt Elittárs ugyan komoly, mégsem ajánlom. Ugyanis nem te válogathatsz, hanem egymásnak ajánlanak az üzemeltetők az adatbázisukból a profilok alapján szerintük összeillő társjelölteket, ami saját tapasztalataim szerint teljesen abszurd kiajánlásokkal jár. (Én például a profilomon leírtam, hogy komoly, pesszimista beállítódású ember vagyok, s erre kiajánlottak rögtön kezdésnek két olyan nőt, akik világosan leírták, hogy kimondottan optimista, vidám férfit keresnek. Rögtön ott is hagytam az egészet, annyira röhejes volt.) Ami valamit is ér, viszonylag van nagy választék is és te válogathatsz, az a Randivonal, bár sajnos az fizetős. A parom.hu sem túl rossz, és a Randivonalnál olcsóbb is az előfizetési díj, de jóval kevesebb az aktív társkereső, mint a Randivonalon.


A lényeg, hogy csak olyan társkeresőt válassz, ahol az előfizetők számára látható az adatlapokon az utolsó belépés dátuma. Annak, aki két hétnél régebben lépett be utoljára, ugyanis fölösleges írni, csak az idődet vesztegeted. Sokan csak kíváncsiságból felregisztrálnak, aztán rögtön elfelejtik az egészet, vagy találnak társat és elfelejtik törölni a profiljukat. A profilok legalább kétharmada tapasztalataim szerint ilyen "szellem-profil", azaz nincs valódi, aktív társkereső mögötte.

2020. okt. 5. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!