Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden nő ilyen?

Figyelt kérdés
Az utóbbi időben több lánnyal is ismerkedtem, és mindegyiknél észrevettem, hogy 99%-ban magukról beszélnek és arról ami velük történ. Én ezt így nagyon egyoldalúnak érzem, és az igazat megvallva nem nagyon tetszik. Nem vagyok egy nagy csajozógép, nem sok lányhoz volt közöm eddig, ezért nem is tudom hova tenni ezt a viselkedést. Ilyenkor mindig megszólalt bennem a vészcsengő, de nem tudom hanyagolni őket, mivel folyamatosan keresik a társaságomat, viszont érdeklődni nem érdeklődnek. Tudom, hogy a lányok szeretnek beszélni, de normális ez? Csak egy visszajelzésre lenne szükségem, hogy ez egy gyakori jellemvonás-e, vagy érdemes menekülnöm? Nyilvánvalóan nem általánosítani szeretnék.

2021. jan. 20. 21:10
 1/9 anonim ***** válasza:
90%

Én ugyan szoktam érdeklődni, viszont pont azt vettem észre, hogy olyan férfiakkal valósult meg a találkozó, ahol én tartottam életben a beszélgetést.

Ha én kérdezek valamit, amire te válaszolsz, 2 opció van. Vagy nyugtázom magamban a válaszod, vagy reagálok saját véleménnyel, tapasztalattal, stb. Ezekből sokszor én is úgy érzem, hogy "sokat" beszélek magamról. De mi mást kéne ilyenkor reagálni? Hagyjam kifulkadni a beszélgetést, vagy várjak témát/kérdést az illetőtől, hogy akkor meg megkapjam, hogy nő vagyok, aki képtelen kommunikálni és minden a férfi dolga? :D

Hát döntsétek el srácok, mi is kell nektek..

2021. jan. 20. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
97%

Én úgy összességében mindkét nemnél egyre furábbnak érzem a kommunikációt. Nehéz olyan embert találni, akivel jó a kommunikáció. Főleg akkor, ha te is jó vagy benne.


"Hát döntsétek el srácok, mi is kell nektek.."

Akik megszórnak priváttal, azoknak te! :D

2021. jan. 20. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
23%
Mindenkinek önmaga a kedvenc témája. Most pottyantál a Földre?
2021. jan. 20. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
91%
#3: Azért, nem! :D Én általában nagyon nyitott voltam mindig a másikra. Persze, már nem, mert tanultam a hibáimból.
2021. jan. 20. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg zavarban van a lány, akkor elkezdenek csacsogni mindenről, ami épp eszébe jut.

Nincs ebben semmi, ha további találkozón is csak magáról beszél, akkor lehet hogy nem érdekled, de én azt gondolom, hogy ha beszél a nő egy férfinek, akkor esélyes hogy bejön neki.

Aki nem érdekel azzal nem beszélek és nem találkozok.

25N

2021. jan. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Észrevettem magamon is. Könnyen lököm a szöveget arról, hogy mi van nálam, mit csinálok épp.(emellett néha tudatosan rákérdezek hogy a másiknál mi van, nehogy azt higyje, hogy nem érdekel) Örülök ha a másik fél is spontán beszél a dolgairól, nem csak engem vallat, vagy nekem kell kikönyörögnöm belőle a szót (mert az meg úgy jön le, mintha nem is jönnék be neki és nem is akarna velem semmit). Szóval én arra biztatlak, hogy beszélj te is nekik magadról. :D
2021. jan. 20. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
81%
“Minden nő ilyen?” - El se kell olvasni a többit, már tudjuk, hogy a válasz: nem. Értsétek már meg, hogy a nők nem klónozással jöttek létre, tehát nem mindegyikük egyforma.
2021. jan. 20. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Akik a #2-es válaszomra írtak privátot: Férfi vagyok! :D
2021. jan. 20. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

#7: "ez egy gyakori jellemvonás-e, ...? Nyilvánvalóan nem általánosítani szeretnék."

Pedig el kellene olvasni a többit. Akkor lehet nem beszélnél hülyeségeket.

2021. jan. 20. 22:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!