Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg ennyire visszataszító,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ennyire visszataszító, hogy angol- francia tanárnő vagyok?

Figyelt kérdés

Amikor ismerkedek férfiakkal, mindig húzzák a szájukat, ha elmondom, mit dolgozok és mennyit keresek. Egyébként lassan kiváltom a KATÁs vállalkozóit, és magántanítani fogok minél többet, csak azt nem értem, hogy miért ennyire megvetendő és ostoba az emberek szemében az, aki 6 év egyetemen (ráadásul nagyon kemény munkával), a végzésekor 2 év szakmai tapasztalattal, 2, a szakján kívül másik nyelvvizsgával rendelkezik.


Szerintetek ez tényleg ilyen könnyű, és lenézendő dolog? Próbáltam már, hogy azt mondtam ismerkedéskor, hogy műszempilla építő vagyok, több elismerést kaptam, és ez szerintem baromira szomorú.


2021. jan. 21. 00:27
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
100%
Nem, kimondottan szimpatikus!
2021. jan. 21. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2021. jan. 21. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
74%
Érdekes, én angol tanárnő vagyok és azt tapasztalom, hogy ez alapvetően vonzó foglalkozás sok férfi számára. De a többséget nem is nagyon érdekli.
2021. jan. 21. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
93%
Számomra vonzó a foglalkozásod, de az első képküldés után befejeznéd velem az ismerkedést.
2021. jan. 21. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
23%
Engem is korrepetálhatnál franciából :) f/32
2021. jan. 21. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 Noren1989 ***** válasza:
100%
Nem tudni, hogy milyen férfiakkal randizol. Gondolom nàluk nem divat értelmiséginek lenni 🤔
2021. jan. 21. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
74%
Egy jótanács: mellőzd mind az agyatlan barmokkal, mind a pénzhajhász hiánákkal való ismerkedést!
2021. jan. 21. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:

Veled pl angolul is beszelnek, legalabb fejlodne a szokincsem.


Legtobb ember (diplomas is) nem tud megmukkanni angolul...sem.

2021. jan. 21. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
100%

Rossz emberekkel ismerkedsz. Szerintem még az lehet a dologban, hogy (akár tudatalatt) kevesebbnek érezhetik magukat nálad, mert ők pl. csak egy idegen nyelven beszélnek, esetleg azon se túl jól, és/vagy túl intellektuálisnak tartanak és ettől ijednek meg. Persze előfordulhat olyan is, aki csak jól kereső párt keres nagyon biztos egziszenciával, de szerintem nem ez a jellemző. Illetve még bizonyos végzettségűek között (jellemzően mérnökök) gyakran előfordul, hogy csak azt tartják a társadalom hasznos tagjának, aki szintén mérnök, esetleg orvos, amit többnyire az egyetemi évek alatti frusztrációmenedzsment gyanánt alakítanak ki, de sokan még 30+ évesen se növik ki -- őket is érdemes elkerülni.

Próbálj meg olyan emberekre fókuszálni, akik nem érzik fenyegetve a maszkulinitásukat egy okos nőtől. Ezek vagy az olyan pasik, akik nem abból eredeztetik a férfiasságukat, hogy mindenben jobbak a párjuknál, illetve az olyanok, akik szintén magasabb képzettséget igénylő területen dolgoznak és normálisan beszélnek legalább angolul.

2021. jan. 21. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
53%

"Számomra vonzó a foglalkozásod, de az első képküldés után befejeznéd velem az ismerkedést."


Tehát ha te vonzónak találod a foglalkozását, neki muszáj elfogadnia a fejed, nem mondhatja, hogy nem tetszel?

2021. jan. 21. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!