Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg ennyire visszataszító,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ennyire visszataszító, hogy angol- francia tanárnő vagyok?

Figyelt kérdés

Amikor ismerkedek férfiakkal, mindig húzzák a szájukat, ha elmondom, mit dolgozok és mennyit keresek. Egyébként lassan kiváltom a KATÁs vállalkozóit, és magántanítani fogok minél többet, csak azt nem értem, hogy miért ennyire megvetendő és ostoba az emberek szemében az, aki 6 év egyetemen (ráadásul nagyon kemény munkával), a végzésekor 2 év szakmai tapasztalattal, 2, a szakján kívül másik nyelvvizsgával rendelkezik.


Szerintetek ez tényleg ilyen könnyű, és lenézendő dolog? Próbáltam már, hogy azt mondtam ismerkedéskor, hogy műszempilla építő vagyok, több elismerést kaptam, és ez szerintem baromira szomorú.


2021. jan. 21. 00:27
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
0%

kicsit betalált a dolog és most kötekszel. felőlem tartasd el magad, ne dolgozz magadon, majd meglátod.


Mindenesetre elismerésem a kérdezőnek, ha sikerül a vállalkozása. Végre valaki, aki nem mások pénzét akarja.

2021. jan. 21. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
38%

Először is! Dolgozom. Igaz gyerek miatt csak 6 oraban es itthonrol. (Valamint végre könyvizsgáló is vagyok, szóval attol nem félek, hogy nem tudom magamat meg a gyerekeket eltartani ha barmi tortenne) - ezert rengeteget tanultam. Brutál nehéz vizsgák, áttanult ejszakak...szerintem a kérdező tudja mire gondolok.

2, Egyenrangu fél vagyok otthon. (Ha nem az lennék eleve hozzá se mentem v.na) Csak én olyan munkat vegzek nagyobb aranyban, amiért nem jár pénz.

De gyerek mellett nem tudnék 16 órákat dolgozni mint a férjem.

Nem is tagadja, hogy imadja, hogy nem kell hazimunkat csinalnia, leckét írni stb. tök hálás érte. Ha nem igy gondolna az otthon elvégzett munkámra, eleve hozzá sem mentem volna (mondom masodszor)

Lehet, hogy fizikailag ő keresi a pénzt, de mindkettem megdolgozunk érte.

3, A valással max én fenyegetek be, házassági szerződés lévén.


4,Nem tartasz el= belolem nem kapsz. Nos. Igen. Normális Nő nem áll le olyan pasival, akinek nem megfelelő az egzisztenciája. De ez nem = azzal, hogy eltartanak

Ha nincs ilyen férfi, akkor inkább maradtam volna egyedül...

2021. jan. 21. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
31%

"4,Nem tartasz el= belolem nem kapsz. Nos. Igen. Normális Nő nem áll le olyan pasival, akinek nem megfelelő az egzisztenciája. De ez nem = azzal, hogy eltartanak"


nem cica. A k..vár nem állnak le ilyennel

2021. jan. 21. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
38%
31, nem éppen. Magadból indulsz ki, számodra olyan mint szeretet vagy szerelem nem létezik. A szüleim és öcsémék példáját látva nem így van. Öcsém tartja el a sógornőm, de mellette rengeteget segít a gyerekeknél és nem fáj neki a házimunka se. Le a kalappal előtte! Apukám dettó. Mindig sokat foglalkozott velünk és segített anyunak. Sosem parancsolgatott vagy sosem szidta anyámat, mindig tisztelettel bánt vele. Nem engedte anyumnak, hogy tönkretegye magát egy gyárban, inkább azt mondta neki unokázzon a nyugdíjig. Tudom nehéz feldolgozni ezt. Egy magadfajta szűklátókörű fafej sosem fogja megérteni és csak keresi a kivetnivalót.
2021. jan. 21. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
#34 én teljesen megértem, hiszen nem is olyan rég még ez volt az általános norma, hogy a nők ne dolgozzanak. Sokan ezt a mintát látták még otthon, nincs benne kivetnivaló. Ha a mai férfinek nem tetszik, keressen karrierista nőt.
2021. jan. 21. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
77%
35 nem is baj, ha valaki karrierista nőt akar. Az a baj, ha mindent akar, karrierista nőt, odaadó családanyát, szexi feleségét minden éjszaka, és takarítónőt, aki mindennap friss ételt is tesz az asztalra.
2021. jan. 21. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
37%
36! Pontosan!!!!! Majd épitek karriert, ha már nagyok a gyerekek.... Vagy karrier vagy MINŐSÉGI anyaság+feleség!
2021. jan. 21. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
0%
Igen az, egy kezemen meg tudom számolni hogy hány normális tanárral találkoztam életem során, ráadásul gyatra a fizetésed is.
2021. márc. 21. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!