Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha az érzelem mentes szex nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha az érzelem mentes szex nem okoz igazi élményt,orgazmust, miért tartják fent a nők hónapokig, vagy akár évekig?

Figyelt kérdés
Ugyebár a nők mondják, hogy óriási különbség van élvezet téren az extra barát és egy olyan ember között akit szeretnek. Oké, de akkor miért nem hosszú távon ha nem az igazi? Annyi idő elteltével főleg egy "szép nő" adhat magának esélyt mással is az érzelemre nem? És akkor még jobb, mélyebb élményt él át az intimítással is. Na és a legfontosabb, hogy boldog lenne!

2021. jan. 22. 09:40
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Szerintem ezzel nem vagyok egyedül. Más barátnőm is számolt be hasonlóról. De hát mindenki más.
2021. jan. 24. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
Nincs más, szóval, nincs kinek esélyt adni, marad benne. Vagy reménykedik, hogy több lesz a szexnél, de nem. Mindkettőből sok ilyet láttam.
2021. jan. 24. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

Mert nem értik meg, hogy a saját szint az nem az elképzelt ideál, hanem fogja a legjobb pasiktól a legaljább pasikig a skálát és megpróbál kiválasztani egy tűrhető példányt. De az neki nem felel meg.


Így marad az, hogy szexre legalább megkap egy elképzelt ideális pasit és közben várja a herceget, aztán teli pofával osztja az észt, hogy a férfiaknak csak a szexen jár az eszük...

2021. febr. 9. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
#13: savanyu a szolo? nem jut punci?
2021. febr. 9. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Speciel nekem nem sex miatt van szexpartnerem, hanem maga a tudat hogy 1 ferfi odavan ertem, no lehetek mellette, vonzodik hozzam fekbecsulhettlen.
2023. okt. 23. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Akkor az miért nem kapcsolat?
2023. okt. 23. 19:00
 17/21 anonim ***** válasza:
Mert nincs erzelemm vagy mert nem passzolunk vagy mert a csavonak hosyzutavra nem kellenek
2023. okt. 24. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Oké,,de ha odáig van érted meg minden akkor nem hiszem azt,hogy csak kis időre akar, és ha eleve nem passzoltok,akkor eleve negatív energiának kell köztetek lenni..de ez gondolom nem így van.. érzelem? Idővel kialakul.
2023. okt. 24. 06:52
 19/21 anonim ***** válasza:
Mert a kapcsolat teljesen mas mint az osszejarogatas. Mi igy passzolunk. Tudom h az eletmodja ha osszejonnenk nem passzolna az enyemhez
2023. okt. 24. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
Csak ne vegyen el sok időt az életedből, mert ez így csak időtöltés, szórakozás.
2023. okt. 24. 19:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!