Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire zavaró egy extra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire zavaró egy extra molett nőnek,ha kétszer akkora a súlya,mint a partnerének?

Figyelt kérdés
Azzal utasított vissza egy ilyen alkatú hölgy,hogy nagyon furcsán néznénk ki együtt. Én 90 kg vagyok,ő 185 kg. Tényleg ezért nem akart velem ismerkedni? Nem tudom ez miért probléma?

2021. jan. 22. 17:32
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Mi tetszik rajta amúgy?
2021. jan. 22. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Az,hogy mindene hatalmas és puha.

A kis méretek abszolút nem tetszenek.

Számomra csak a nagyon nagy nők vonzóak,én szépnek tartom őket.

Tudom,hogy ez elüt a közízléstől. Ilyen az ízlésem.

2021. jan. 22. 20:58
 13/13 anonim ***** válasza:

Én is a husis lányokat keresem, nagyon ritkán kapom meg ezt, de ez ezzel jár. Lehet lepontozni, de én a magasság miatt kapok ilyeneket, alacsony lányoktól.


Van ilyen, ne ezen pörögj.

2021. jan. 23. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!