Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek mennyire lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyire lehet zavaró ha párkeresésnél van már gyereke az illetőnek korábbi párkapcsolatból? Van e kulonbseg ha nő vagy vagy férfi?

Figyelt kérdés

2020. szept. 30. 21:44
 1/5 anonim ***** válasza:
34%

Semennyire.

Nincs.

Csak a személyiség számít.

2020. szept. 30. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
47%

25 évesen ismerkedtem egy férfival, akinek volt (még a mai napig is van 😀) egy lánya, akit ő nevel(t).


A korkülönbség (16 év, ha jól emlékszem) részemről nem számított egyáltalán. De azt már előre nem tudtam volna elviselni, hogy az ex feleség/a gyerek anyja esetlegesen hárpiáskodjon, belerondítson a kapcsolatba, így jobbnak láttam, ha lezárom vele. Nem mellesleg a férfi is eléggé rátett sok lapáttal, hogy dobjam amilyen nyomulós volt.

2020. szept. 30. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Összeismerkedtem valakivel aki tudta h van egy lányom azt !mondta nem zavarja most mégis véget vetett a dolognak azért mert van már gyerekem,legalábbis ez volt az indok. Nem ér annyit,hogy sirassam de ez megfogalmazta bennem a kérdést hogy mennyir indul "hátrányból" az akinek gyermeke van. Amúgy köszönöm a válaszokat!
2020. okt. 1. 06:39
 4/5 anonim ***** válasza:

Én nem vagyok ősanya, nem lógok majomszeretettel a gyerekeimen. Egyszóval nem zsarnokaim vannak, akiknek kizárólag csak igazuk lehet az új párommal szemben. Mivel az apjukkal is jó maradt a kapcsolatom, így sokszor vannak nála, ennél fogva a programok kettesben a párommal is kivitelezhetőek.

Sosem éreztem hátrányt miattuk, nem kaptam visszautasítást. Ha mégis kapnék, úgy lennék vele, hogy jobb is így, mert maximálisan alkalmazkodunk, akinek ez is kevés, az nem minket keres.

Összeköltözés szempontjából problémás egy kicsit, mert a nagy fiam baromi rendetlen kiskamasz. A jelenlegi (örökre tervezett) párom rengeteget veszekszik vele emiatt (jogosan), a "Nem vagy az apám" ütőkártya nálunk nem játszik, ő a felnőtt, chipset vesz, számítógépet szerel, nyaralni visz, stb tehát teljes joggal nevelhet.

Szerintem a probléma akkor van, amikor az új pár bekerül a szülők játszmázásaiba, jogai viszont nincsenek. Vagy kifog egy olyan gyereket, akinek otthon mindig igaza van. Ettől menekül a legtöbb.

Esetleg alapból gyerekfóbiás, de azzal nekem amúgy sincs dolgom.

2020. okt. 1. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, igen aki alapból antiszülő az nekem sem opció. Nálunk is jó a viszony a lányom apukájával. Kicsit megijedtem, hogy esetleg ez ennyire problémás lehet. Nem túl reg kezdtem el az ismerkedést.
2020. okt. 1. 08:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!