Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Sikertelen férfiak ti azért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sikertelen férfiak ti azért válogattok társkeresőn vagy mindenkire ráírtok?

Figyelt kérdés
Sok olyan nő van aki valahogy nem szimpi külsőleg, valahogy nincs benne olyan hogy vonzó legyen nekem, mit csináljak mert aki vonzó az nem válaszol.. írjak olyanra aki nem vonzó, van értelme?
2021. jan. 23. 17:12
 1/5 anonim ***** válasza:
39%
Én csak évente 2-3 nőnek írok, aki valamiért szimpatikus. Általában válasz sem jön, vagy ha jön is, nagyon nem értelmes. És így telnek az évek.
2021. jan. 23. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
27%
Ez milyen kérdés? Azt csinálsz amit akarsz. Amúgy 100 bolha egy jó, az már jó. Igy mindenkire rá kell irni.
2021. jan. 23. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
56%
Nekem is igy van. 4-5 nonek irok. Valasz sosem jon es az èvek repulnek, oregszem es a nok egyre kevesbe vesznek eszre (na nem mintha eddig eszrevettek volna). 36 F. Eloben meg nem merek probalkozni, mert faj az elztasitas.
2021. jan. 23. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
43%
én már fel se nézek társkeresőre...
2021. jan. 23. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
41%
Én csak azért nem, mert nem akarok több nőt, mint amennyi most van:)
2021. jan. 23. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!