Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány (akit netes társkeresőn ismertem meg) azt írja, nem tudja, mikor érne rá randizni, sajnáltassam magam neki, hogy milyen sikertelen vagyok a nőknél és olyan jól esne, ha eljönne velem randizni? Ez a jó taktika, ha kiöntöm a lelkem? 27/F

Figyelt kérdés
2020. szept. 19. 19:02
1 2
 1/19 Noren1989 ***** válasza:
100%
Erre ziher instant töröl.
2020. szept. 19. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
96%

Az ilyen önsajnáltató embereket azonnal tiltom. Még csak baráti kapcsolatban sem vagyunk, miért kéne hallgatnom a sopánkodását, amivel egyértelműen csak manipulálni akar és rájátszani a lelkiismeretemre?

A lélek kiöntése pedig nem egyenlő az önsajnáltatással és csak szoros kapcsolatú emberek között lehetséges.

Röhejes elképzelés, csak tiltást fogsz kapni - jogosan.

22/L

2020. szept. 19. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Akkor csak nyomuljak és írjak rá minden nap? Szerinted ez meggyőzné, hogy adjon nekem egy esélyt? Mármint hogy látja, hogy nem adom fel.
2020. szept. 19. 19:12
 4/19 anonim ***** válasza:
97%

A nyomulás legalább ilyen rossz, én az ilyeneket is tiltom, mert egyszerűen idegesítő és levakarhatatlan.

22/L

2020. szept. 19. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
95%
Nem győzné meg, miért nem olyannal találkozol aki szeretne veled?
2020. szept. 19. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
94%
Csatlakozom az előttem szólókhoz. Nekem az se tetszene, ha valaki mindennap rám írna, hogy találkozzunk. Amúgy ez a nem tudja mikor ér rá duma az esetek többségében azt jelenti, hogy nem akar találkozni, csak nem akarja megbántani a másikat.
2020. szept. 19. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
94%
Ez a nagyon szánalmas kategória két okból is. Leértékeled magad, másrészt szánalomból senki nem randizik.
2020. szept. 19. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Akkor mit tegyek? Csak pár szavas válaszokat ad és nagyon ritkán kérdez vissza. :( Nagyon félek attól, hogy le akar rázni. 1 éve nem volt randim, nekem ez most nagy esély, nagyon sz*r érzés lenne, ha lerázna. :(
2020. szept. 19. 19:19
 9/19 anonim ***** válasza:
91%

"Akkor csak nyomuljak és írjak rá minden nap? Szerinted ez meggyőzné, hogy adjon nekem egy esélyt?"


Ez sem jó.

Azzal randizz, akivel gördülékenyen megy a dolog. Erőszakoskodással, nyomulással, önsajnálattal, stb., pont az ellenkező hatást fogod elérni.

2020. szept. 19. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
94%

Valószínűleg nem jössz be neki, előfordul az ilyen és nem tudsz ellene mit tenni. Fogadd el, ne gyötörd és alázd magad feleslegesen.

22/L

2020. szept. 19. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!