Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nőknek a "nem ő a kiválaszto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek a "nem ő a kiválasztott" is fájdalmas annyira, mint a férfiaknak az elutasítás?

Figyelt kérdés

Én amennyire látom és tapasztalom is, férfiként elég rosszul szokott esni az, ha valakinél próbálkozik az ember, érzelmet és energiát ad bele, és elutasításra kerül.


A nők általában nincsenek ilyesminek ennyire kitéve, mert nem ők szoktak lépni, hanem csak várnak és csak kapják az első lépéseket.

Azonban a nők esetén az elutasítás, a mással szembeni "alulmaradás" olyan formában jelenik meg, hogy nem őt hívják el randizni, hanem a barátnőjét. Nem őrá hajt a férfi, hanem valaki másra. Nem őt nézik meg, hanem mást.


Ez vajon egy nőnek ugyanolyan rosszul esik, mint egy férfinak az, hogy nemet mondanak neki?



2021. jan. 23. 23:47
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
97%
Egyszer megtörtént, hogy a fiú akibe beleszerettem, az érdeklődött egy barátnőm íránt. Igen rosszul esett, de mivel tényleg szerettem, azt akartam, hogy boldog legyen és közbenjártam az érdekében. N mondom, hogy nem volt savanyú a szőlő, de amikor a lány csak úgy eldobta végül, azon sokkal jobban kiakadtam!
2021. jan. 24. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
79%
#10 ne rajta verd le a gondjaidat... teljesen ide illett amit írt.
2021. jan. 24. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
58%
Pedig én is szoktam azon gondolkozni, hogy csak a filmekben van olyan, hogy két férfi beszél egymással normális dolgokról is, nem csak a pináról.
2021. jan. 24. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
15%

#12: Nem az a válaszoló vagyok, de ne haragudj... Te is egy egész kis sztorit írtál le a saját gondodról, ami nem is annyira illett a kérdéshez.

A saját reakciód magadra is ráhúzhatnád ám.

2021. jan. 24. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
61%
#14 mi baja itt mindenkinek? én nem írtam semmi az előzőn kívül :D lazítsatok please.
2021. jan. 24. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
85%

#9 Könnyebb megszokni ezt az érzést, mint összeállni valakivel szánalomból, hogy más ne utasítson vissza. Én biztos nem fogok muszájból megállapodni 40 éves koromra. Anyám 54 évesen házasodott újra. Ez a kormánia a tapasztalatlan hülyegyerekek játékszere, akik burokban élnek.


Mellesleg az embert fiatalon is utasítanak el és/vagy választanak helyette mást. Nem tetszhet az ember mindenkinek és ez nem egy hatalmas tragédia.

2021. jan. 24. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
51%

Nyilván nagyon rosszul esik, bár engem nagyon kevés férfi utasított még vissza. Pár órára sokkol a dolog, mert én sajnos olyan vagyok, ha valaki megtetszik nekem, az kell! Ellentmondást nem nagyon ismerek. És ahhoz vagyok szokva, hogy általában akarnak a férfiak.

De mit tehetnék? Tudom, én sem jöhetek be mindenkinek és a társkeresés ma már egy katasztrófa. Nem fogom temetni magam csak azért, mert egy vakegérnek nem tetszem. Megvonom a vállam és keresek tovább. Választék bőven van.

40+ vagyok én is, régebben komolyabban vettem az elutasítást, de rájöttem, hülyeség és amúgy sem engem minősít, csak annyi, hogy nem egymást keressük és kész.

Idősebb koromban sem fogok kétségbe esni, mert szerencsére egyre több fiatal fiú keres idősebb nőt. Mindig a jót kell keresi :)

2021. jan. 24. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
14%
7-es egy lúzer vénlány. Kutyának se kell ami eléggé frusztrálja szegény grenit.
2021. jan. 24. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
72%

#7 azt remélem tudod, hogy aki képes olyat mondani neked, hogy nem vagy elèg jó hozzá, annak légy hálás, hogy megkímélt sajàt magától, mert az ilyen nemcsak férfinek, hanem embernek is silány, vagy inkább megbukott.

Aki ilyet ki mer ejteni a száján, az nyugodt lehetsz, hogy senkit nem tisztel, egy barbie babát sem. Legfeljebb megdugná, azzal meg ki vagyunk segítve, de tènyleg...

2021. jan. 24. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
74%
#18-as incelke, te pedig örülnél már bárkinek, aki nem a jobb vagy bal kezed, csak nem jön össze, azért grenizel le egy negyvenest. Fingod nincs a realitásról, az ilyen megjegyzéseitekből derül ki, hogy sosem volt közötök nőhöz. Bàr ez a nőknek jó hír.
2021. jan. 24. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!