Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nőknek a "nem ő a kiválaszto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek a "nem ő a kiválasztott" is fájdalmas annyira, mint a férfiaknak az elutasítás?

Figyelt kérdés

Én amennyire látom és tapasztalom is, férfiként elég rosszul szokott esni az, ha valakinél próbálkozik az ember, érzelmet és energiát ad bele, és elutasításra kerül.


A nők általában nincsenek ilyesminek ennyire kitéve, mert nem ők szoktak lépni, hanem csak várnak és csak kapják az első lépéseket.

Azonban a nők esetén az elutasítás, a mással szembeni "alulmaradás" olyan formában jelenik meg, hogy nem őt hívják el randizni, hanem a barátnőjét. Nem őrá hajt a férfi, hanem valaki másra. Nem őt nézik meg, hanem mást.


Ez vajon egy nőnek ugyanolyan rosszul esik, mint egy férfinak az, hogy nemet mondanak neki?



2021. jan. 23. 23:47
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
84%
Valahogy úgy vagyok az egésszel, mint a 7-es, de nem 40+-ként, hanem már a "kezdetektől" (mit tudom én, tegyük 15-16 éves korra) fogva.
2021. jan. 24. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:

Már én szégyellem magam a férfiak nevében az ilyen kommentekért, mint a 10-es és a 18-as. Már egy másik itteni kérdésem alatt is szégyent hoztok ránk, férfiakra.

Komolyan azt a sok szart, amit lúzerségedből adódóan már kaptál nőktől, olyanon kell leverni, aki a legkevésbé sem ezt érdemli?

2021. jan. 24. 10:34
 23/24 A kérdező kommentje:
És még volt aki felpontozta őt.
2021. jan. 24. 10:40
 24/24 anonim ***** válasza:
nekem is nagyon fáj, hogy akit szeretek barátsát zónába tett, ez is egyfajta elutasítás ha nem is lett konrtéan kimondva, igen
2021. jan. 24. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!