Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Azért gondolok rá ennyit mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azért gondolok rá ennyit mert nincs épp más?

Figyelt kérdés
Kavartunk egy fiúval nyáron, nem voltam bele kicsit se szerelmes, tetszett benne, hogy nagyhangu, magabiztos és nagyon cuki, figyelmes volt velem. Imádtam vele viccelődni, és amikor más lányok raakaszkodtak bevallom a lelken mélyen féltékeny voltam. A lényeg, hogy akkor se jöttem volna vele össze és most se, mert azért annyira mégse voltak erős érzelmek. De nagyon sokszor eszembe jut, gondolok rá, hogy mi lehet vele. Szerintetek ez azért lehet mert nyár óta nem volt senkivel semmi, és ő az utolsó ilyen jellegű emlékem? 20L23F
2021. jan. 24. 13:54
 1/4 anonim ***** válasza:
60%
Énse tudom eldönteni h most furjam fel a polcot vagy később
2021. jan. 24. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2021. jan. 24. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Simán éretlen vagy még érzelmileg
2021. jan. 24. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem voltak irányába érzéseid miért is voltál féltékeny? :) Egyébként én is arra tippelek, amire a hármas.
2021. jan. 24. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!