Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért gondolok mostanában...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolok mostanában ennyit rá?

Figyelt kérdés
Még kamasz voltam amikor összejöttem az első barátommal, csak egy hónapig tartott, és úgy éreztem nem voltam belé szerelmes, viszont mostanában állandóan ő jár az eszemben. Elég csúnyán bántam vele, amit utána nagyon megbántam, de soha nem kértem tőle bocsánatot. A szakításunk után ő nemsokkal elköltözött, így kb. 5 éve nem is beszéltünk egymással, mert egy ideig még tartottuk a kapcsolatot. Nekem már 6 éve van párkapcsolatom, boldogok vagyunk, ezért nem is értem miért ez az egész. Anno nem történt köztünk semmi, max. csak puszi, hiszen még kamaszok voltunk az első csókom történ vele, de az olyan kis suta volt. Már régóta azon gondolkodom mi lett volna, ha még együtt maradunk tovább, ha nem bánok vele csúnyán, ha elmondhatnám neki, mennyire sajnálom. Miért van ez? Megbolondultam?
2014. szept. 9. 13:58
 1/2 csabika1971 ***** válasza:

Nem. Csak valószínű, hogy történt veled mostanában valami (pl láttál egy idevágó filmet) és előhozta belőled ezt az emléket.

És ezért járnak körülötte a gondolataid, mert mostanra már másképpen oldanád meg a dolgot, és bánt ahogy akkor bántál vele. Ezért nem tudod kiverni a fejedből.

2014. szept. 9. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

szerintem is csak valahonnan eszedbe jutott!


nekem a ami napig van több olyan férfi is,akire majdnem mindennap gondolok! sokat agyalok én is, hogy mi lett volna ha :) de ez természetes dolog szerintem!

2014. szept. 9. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!