Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kétgyerekes elvált nőként van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kétgyerekes elvált nőként van még esélyem komoly kapcsolatra?

Figyelt kérdés

34 éves vagyok, 1 éve váltam el. Van még esélyem komoly kapcsolatra, vagy most már egyedül maradok életem végéig?

Szinte itt az összes hasonló kérdésnel azt válaszoljak, hogy gyerekes nővel soha nem kezdenének.


2021. jan. 24. 14:09
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
58%
Bőven van rá esélyed még, fiatal vagy. Bár kérdéses ugye, hogy mennyire van képben az apa és ez mennyire lesz zavaró az új párodnak. Igazából szerintem sokakat nem a gyerek, hanem a volt pároddal való örökre szóló kötelék zavar. Szóval kapcsolattarás meglesz folyamatosan.
2021. jan. 24. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
16%
Azok közül, akiket fiatal korodban visszautasítottál, talán bevállalna néhány. A jó fiúk ugyanis feltehetően nevelik más gyerekét is.
2021. jan. 24. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
90%
Még 25 évesen szexeltem párszor egy 40 éves, kétgyerekes, elvált nővel. 17 és 6 éves lányai voltak. Utána láttam facebookon hogy kapcsolatban lett és már évek óta
2021. jan. 24. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
65%

Mert akik itt válaszolnak azok többnyire kanos pasik, akik első sorban dugni akarnak. Esetleg sokkal több a szingli gyermektelen pasi. Akinek vagy gyereke, nincs ideje ilyen oldalakra járni. Törődik asszonnyal, gyerekekkel, házzal, munka, stb. Oké, tudom tudom, rendes pasi is van itt, de ők mégis kevesebben vannak.


Lényeg, hogy fiatal vagy, siman talalhatsz meg magadnak pasit. De a tény hogy van 2 gyereked, lehet hogy annyit változtat, hogy olyan pasit fogsz már csak találni, vagy könnyebben találni, akinek a pasinak is van már gyereke.

2021. jan. 24. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
42%
Szerintem szingli pasit nem fogsz találni, viszont az elvált gyerekesek között simán van esélyed. Ismerek olyan párt ahol mindkettő fél elvált gyerekes, és úgy jöttek össze.
2021. jan. 24. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
14%
Mennyire vagy elhízva?
2021. jan. 24. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 A kérdező kommentje:
45 kg vagyok
2021. jan. 24. 14:50
 8/33 anonim ***** válasza:
48%
Szintén 34 éves nő vagyok. Gyerek nélkül. Én már feladtam a keresgélést...
2021. jan. 24. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 A kérdező kommentje:
Ez nem túl biztató
2021. jan. 24. 14:56
 10/33 anonim ***** válasza:
50%
Pedig hölgyeim, ez épp nem jó. Nem szereti senki az eletunt nőket. Nem szabad feladni. Találtok ti is normális pasit majd :)
2021. jan. 24. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!