Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Közel a 30-hoz még nem volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Közel a 30-hoz még nem volt komoly párkapcsolatom, volt vki hasonló helyzetben úgy,h aztán lett kapcsolata?

Figyelt kérdés
Tudni kell, h gyerekként nagyon visszahúzódó voltam,szigorú konzervatív szülők gyermekeként egy vaskalapos gimibe jártam, ahol nem találtam a helyem, csak néhány barátom volt,tanáraim annyira kegyetlenek voltak,mindig azt mondták, h nem lesz belőlem semmi meg a szüleim is ezt erősítették,mindig megvertek, ez mély nyomott hagyott bennem. Az egyetemen aztán kinyílt a világ és sokkal jobb volt a társaság, teljesen megváltoztam és hirtelen átestem a ló túlsó oldalára és az addig elfojtott frusztrációimat egy ilyen kórós egoizmussal kompenzáltam, belül pedig folyamatosan attól rettegtem, h kiderül, h milyen törékeny vagyok. Így a csajok felszedése nem okozott gondot, ám amikor jobban megismertek, mindig taszította őket az igazi érzékeny énem. Amikor aztán belefáradtam a szerepjátszásba és helyből az eredeti énemet adtam, nem kellettem senkinek. Ha olyan ember lennék, aki csak futókalandokra vágyik,akkor könnyű dolgom lenne, de kipróbáltam ezeket és nem élveztem. Hosszútávon viszont nem kellek senkinek, mert túl érzelmes vagyok. Lehet én ismerkedtem nem megfelelő emberekkel,de eddig ezek a tapasztalataim.
2021. jan. 17. 21:46
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem futó kalandjaim sem voltak, legalábbis olyan nem, ami szexbe torkollott volna. De végül 30 felett megtalaltam azt, aki olyannak fogad el,amilyen vagyok. (Többnyire :)
2021. jan. 17. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Angel3000 ***** válasza:
100%
Szia! Nekem egy baràtnôm 38 éves koràban ismerte meg a jelenlegi pàrjàt! 40 évesen szûlte az elsô gyereket és 42 évesen a màsodikat! Elöbb vagy utobb mindenki meg talàlja a pàrjàt, ugy hogy ne izgasd magadat! Minden jòt!
2021. jan. 17. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Igen. 36 evesen lett. De nagyon irigylem a szingli magamat. Nagyon jo a kapcsolatunk, de en szivesebben lennek kalandorno.
2021. jan. 18. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!