Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyi az esély tartós komoly...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi az esély tartós komoly kapcsolatra 40 fölött egyedülálló szülőként ?

Figyelt kérdés
2021. jan. 9. 11:40
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
attól függ nő vagy vagy férfi, hogy nézel ki, miylen az egzisztenciád.
2021. jan. 9. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
30%

Kapásbol lenéznek. Mint egy elhasznált rongyot. Szoval minuszrol indulsz.


Inkabb az első kérdés ugy lenne helyes hogyan vivhtatsz ki a masik előtt "tekintélyet", azaz hogy potenciális jelöltnek nézzen, ne ingyenmenetnek.

2021. jan. 9. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
*tekintélyt
2021. jan. 9. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Férfi vagyok. Átlagos
2021. jan. 9. 11:50
 5/16 anonim ***** válasza:
neked sem könnyű. szexre mindig találsz nőt, fiatalt is, párkapcsolat bonyolultabb. van gyereked? van lakásod?
2021. jan. 9. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Hány gyermeked van? Kétheti apuka vagy, esetleg heti váltásban vannak nálad? Lenne időd, energiád ismerkedni, az új nővel foglalkozni?
2021. jan. 9. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
93%
40 felett, heti váltásban 2 gyerekkel, átlagos férfiként én találtam párt magamnak. Az ő gyereke már 20 felett van, felnőtt, külön is lakik. Érdekes, hogy mindenben egyezünk, tehát nem kell lejjebb adni semmi fontosban.
2021. jan. 9. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
0%
Szinte egyenlő a nullával, ha átlagos, gyerekes, elvált vagy. :) Egy hasonló F
2021. jan. 9. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
51%

Aki azt hiszi magáról, hogy átlagos, az legtöbbször átlag alatti.


40 körül MINDENKINEK van gyereke, senkit sem fog érdekelni, hogy neked is van.


Annyi esélyes lesz pont, mint gyerek előtt, sőt talán kicsit több, mert nem fogják azt gondolni, hogy defektes vagy, amiért egész életedben nem értél meg az apaszerepre!

2021. jan. 9. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
37%
Bocsánat, én kérek elnézést... Hát igen, a nőknek az "átlagost" leginkább 8/10-es férfiak jelentik, akik már majdnem az adoniszok táborát erősítik. :) Ha nem vagy minimum ilyen kategória, akkor felejtsd el az egészet és keresd másban a boldogságot. :)
2021. jan. 9. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!