Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek hogy néz ki egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogy néz ki egy jó tinder profil?

Figyelt kérdés

nem próbáltam még az online ismerkedést, de jelenleg nincs más lehetőség


F


2021. jan. 25. 00:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Férfiként az 1. lépés: Nézz ki jól.
2021. jan. 25. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
49%

Legyen feltunoen helyes arcod.

Tokeletes fogsorod.

Jol karbantartott divatos frizurad.

Legyel szalkasan izmos es magas es ezt szemleltesd is. Pozolos furdonacis kepek,edzes kozbeni kepek.

A ruhak izlesesek legyenek . A monokrom oltozet a legjobb.


N

2021. jan. 25. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

1. Fotós vagy fotózni nagyon jól tudó által készített képeid legyenek, amiken elegáns vagy. Minimum testhez simuló ing, vagy akár öltöny. Könyörgöm a szelfiket felejtsük el.

2. A profilba nem kell regényt írni magadról, elég 1-2 rövid frappáns mondat, ami megfelelő mértékű magabiztosságot sugároz, nem túl sokat, de nem is túl keveset.

3. Ha van valamilyen infó rólad, ami pozitív (lehet) a nők szemében azt írd ki mintha csak infót osztanál meg. Pl ha magas vagy (180-185 feletti) akkor azt írd ki a profilodra csak magában magyarázat nélkül (új üres sorba hogy pl "183 cm" és kész), vagy ha jó egyetemet végeztél vagy híres nagyobb cég a munkahelyed akkor azokat is beírhatod oda felülre a külön fejléc részekbe.


Én csak azt mondom, ami nekem bevált. A 2-es válaszaival is egyet értek. Bár nekem nem tökéletes a fogsorom (azért nem is szörnyű), ezért pl mosolyogni nagyon fogat villantva nem szeretek. Illetve pózolós, edzés közbeni, fürdőnacis képeim sincsenek, csak szinte ingesek, öltönyösek. Nem vagyok tökéletes, de egész okés alapanyagból (magamból) egész sokat kihoztam szerintem a profilom megalkotásakor. Jók a visszajelzések, megvannak a sikerek.

2021. jan. 25. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
54%

Jó tündér profil? :)

Szerintem érdemes egy az arcodról, amin mosolyogsz.

És egy egész alakos hétköznapi.

Ne legyen rajta a háttérben más ember, ne legyél se pucér, se selfiesen torzított, ne legyen a háttérben se lerobbant kupis lakás, se más drága autója. És ne legyen régebbi egy fél évnél. Akkor legyél öltönyben, pohár borral, kirándulva, bulizva... stb. ha tényleg ez jellemez. Ha semlegeset akarsz, kérj meg egy havert, hogy kattintson le valami napsütésben egy parkban vagy szebb utcarészen (de ne pont a kuka mellett), az elég kulturált, de egyszerű megoldás. Ne árulj zsákba macskát vagy hazudd magad másnak, de légy magabiztos, nyitott.

2021. jan. 25. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
VAN NORMÁLIS LEÍRÁS, különben szom is balra
2021. jan. 25. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%

1. szabály. Nézz ki jól. Mikor még Tindereztem, mikor ezt az egy képet tettem fel: [link]


Volt 35 matchem 2 nap alatt és 6 lány is rámírt.


Mikor ezt a kettőt: [link]

[link]


Akkor 40-50 körüli match, de talán 3-an írtak rám.

2021. jan. 25. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
65%

Mert ez egy jó pasi? Atyaég, a tipikus amerikai, latinó sittes, gengszter, aki az utcán szívja a kábszit...

Na mindegy.

2021. jan. 25. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

7 - es: amúgy ez a manusz még gyilkos is, azt mutatja a könnycsepp tetoválás.


Kédező: jókat írtak eddig még azt mondanám, hogy legyenek természetes, magadat nem meghazudtoló képek. Ha laza srác vagy ne öltönyös képeket erőltess ha egy öltönyös, elegáns üzletember akkor meg ne add a laza raszta srácot. A leírásban meg ne legyenek elvárások stb pl hogy "a nő legyen ilyen meg olyan" mert az nem szimpatikus a lányoknak

2021. jan. 25. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

7. Nem hallottad az ő sztoriját kb 5-10 éve? Nem ismered fel?


Egy igazi bűnöző akinek a körözési/letartóztatási fotóját mutatták a tv-ben de a csávó olyan jóképű hogy sokaknak tetszett és miután szabadult a börtönből nagy cégek modell szerződést kötöttek vele és azóta arany élete van, még kb milliomos is lett.

2021. jan. 25. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
58%

#7: Tudod hány nőnek bejön ez a típus? Elárulom, sokkal többnek, mint ez: [link]


De még ez is elég népszerű szokott lenni tinilányok meg fiatal fiúkat kedvelő milfek körében.


Viszont a következő 3 már kuka kategória, 1000-ből sem kap 1 matchet sem:


[link]


[link]


[link]


Ehhez képest még ő is simán kapott pár matchet: [link]



És az ellenkező sztereotípiákkal szemben nem ilyen "höhö, dugnálak" kategóriások, volt köztük értelmes is.


Szóval elmegy mindenki a kamu dumájával a bánatba, ennyit ér a Tinder, ha nő vagy, akkor bármikor találsz partnert, ha férfi, akkor maximum 8/10-es szint felett rúgsz labdába.

2021. jan. 25. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!