Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért ekkora hátrány a férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ekkora hátrány a férfiaknál az ismerkedés során, hogy egészen biztosan soha nem akarok gyereket?

Figyelt kérdés
28-30 körüli pasikról beszélek, korosztályomról, idősebbekkel nem fogok ismerkedni. Mikor részletesen kifejtem a legtöbben megdöbbennek a radikális nézőpontomon. Nevetséges szerintem, hogy 16 évesen simán szülhet bárki, de 40 éves kor alatt vagy 3 gyerek nélkül itthon nem végzik el a sterilizációt, ha tehetném már régen túlestem volna ezen (tudom-tudom, külföldön megcsinálják). Az szintén vicc, hogy egy nő bármikor dönthet úgy, hogy a leendő apa akarata ellenére megszüli a gyereket, később követeli tőle a gyerektartást, és nem várnak el egy nyilatkozatot arról, hogy mindketten (anya+apa) valóban együttesen akarják-e azt a gyereket.

2021. jan. 26. 13:05
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
53%

A férfiaknak nem lehet véleményük?


Egyébként szerintem az életben minden út ahhoz vezet, hogy az utódaidnak jobb élete legyen. Azért dolgozol, felújítasz, pelenkázol, játszol a gyerekkel. Sose értettem az olyan embereket akik egy életen át csak a saját szórakozásukra gondolnak aztán egyedül halnak meg. Nálam ezért hátrány.

2021. jan. 26. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Lehet, de akik szeretnének gyereket, azokkal nem egymást keressük. Sokkal fontosabb dolgok vannak az életemben, amiket a jövendőbelimmel közösen meg kívánok a jövőben valósítani, mint a gyermeknevelés.
2021. jan. 26. 13:18
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem hátrány, csak meg kell találnod azt a partnert, akivel ezt meg tudod valósítani.
2021. jan. 26. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy vettem észre, hogy ebben a korosztályban fele-fele arányban vannak azok, akik szeretnének és azok, akik nem. Én sem fogok gyereket vállalni, de nem okozott gondot olyan társat találni aki szintén nem vágyik rá, elég sokan vagyunk.
2021. jan. 26. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Elég sok pasival beszéltem erről, tapasztalataim szerint kb. 85%-uk akar gyereket. Ha nem is mihamarabb, akkor 5-10 éven belül.
2021. jan. 26. 13:25
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Én nem vettem észre hogy hátrány lenne én sem akarok,31 vagyok.

Meg kell válogatni a legtöbb pasinak azért a szája nagy hogy akar de megvannak nélküle .....

Ez az én tapasztalatom.

2021. jan. 26. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Én általában csajoktól mindig azt hallom hogy akarnak. Személy szerint azért nem akarok mert amíg gyerek voltam nem tudtam azzal foglalkozni amivel szerettem volna. A suli és a pénz hiánya nem tette lehetővé. Most a meló is éppen elég, viszont így már van némi időm és pénzem valami olyat csinálni amihez van kedvem is.


25F

2021. jan. 26. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
11%
Ha gyereket nem akarsz, akkor mit tudsz egy pasinak adni, már ne haragudj.
2021. jan. 26. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Én sem találok ilyen férfit 26-30 korosztályban sajnos. Szerintem ők annyira értékesek hogy már mindet elhalászták.
2021. jan. 26. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem is az a helyzet, hogy a férfiak többsége csak mondja, vagy azt hiszi, hogy akar, de valójában tökéletesen elvannak gyerek nélkül
2021. jan. 26. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!