Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit csináljak, ha nekem már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha nekem már csak ez maradt???

Figyelt kérdés

Próbálkoztam a tizeséveim végén, a húszaséveimben, a harmincas éveim elején, élőben, társkeresőn (Tinder? évente 1-2 match… Hagyományos társkeresők? Pénzlehúzás. 200 levelet megírtam (mint ugye kiderült, fölöslegesen) Ebből nagyonrégen jött egy-két válasz, de később már annyi sem., néhány hétvége egyik napján ebéd után leültem és csak koptattam a billentyűzetet és az ujjamat, vacsoráztam, majd fojtattam, míg aludni nem mentem. A semmiért...), MINDENHOL, MINDENHOGY, de semmi... Soha, még csókig SEM jutottam el soha...

2019 elejére már annyira krwa szarul voltam már lelkileg, hogy rendszeres volt, hogy önkéntelenül is sírva fakadtam (szánalmas látvány lehettem volna férfiként, ha valaki meglát), folyamatosan azon kattogott már az agyam, hogyan ölhetném meg magam. Aztán azév nyarán elegem lett, vettem egy kocsit, hátha eltereli a figyelmem, és hátha nem fog érdekelni, hogy egyedül döglök meg és nekem már soha nem lesz családom (hát nemjöttbe). Apropó család, az öcsém (!) már ott tart, hogy van egy 3 éves kislánya meg egy 1,5 éves fia. Ez is, amikor belegondolok, hogy ő meeeeennyivel előrébb jár nálam, az is krwára elkeserítő és frusztráló...

Érzem, hogy tér vissza az a régi jó depresszió és kétségbeesés, ami akár adhatna némi motivációt, hogy újra belevágjak, és próbáljak csinálni valamit, de egyrészt tudom, hogy (már) úgyis rohadtul hiábavaló lenne, másrészt már nincs kedvem semmihez. Már nem érdekel semmi, nem érdekel, hogy szűzen, család nélkül, tökegyedül pusztulok. Csak az a pusztulás jöjjön akkor már minél hamarabb. Akkor nem kínozna tovább a gondolat, semmilyen gondolat. Megszűnnének a problémák. Az lenne az IGAZI megoldás. Már csak egyedül az érdekel, hogy hova tudnám felkötni magamat.


34F



2021. jan. 26. 14:55
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
67%

szedd ossze magad, felejtsd el a tindert, az totalis tevut. en is 34 vok es az utobbi 1-2 evben csak silany minosegu csajok jutottak, de a csalad temara nem kell rafeszulni, attol nem lesz jobb.


elmondom mit kell tenni: eloben ismerkedni(persze most nem tudsz, mert megy a covid hiszti, de nyaron jo lesz, nyarig pedig van idod rendbeszedned magad, mind mentalisan, mind fizikalisan). Szoval kezdj el edzeni: sajat testsuly(fegyencedzes, thenx), kettlebell, stronglift5x5, ami szimpatikus, es egyel rendesen. A depressziodra meg told a wimhofmethod-ot, es nyarra jo lesz meglatod. Az meg jo, hogy vettel kocsit, az mindig elony a punciknal. Ha az edzesre nincs otleted/penzed, akkor told minimalban: fekvo challenge, napi 50-100-200, aztan modosithatod, declinedba(amikor a labad van fent), illetve plusz sullyal. Huzodzkodas, tolodzkodas detto.

2021. jan. 26. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
84%

A gond az, hogy a párkapcsolattól és a gyerektől teszed függővé, hogy ki mennyire tart előre az életben.

Eszedbe sem jut, hogy mondjuk szakmai célokat tűzz ki magad elé, az "érték" csak az, hogy ne szüzen pusztulj el. Az meg fel sem merül, hogy egy házasságban mennyi munka van. Nem megy az úgy magától, mutatja a válások száma is. Nagyon sok kompromisszum, munka, beszélgetés, türelem, sokszor a saját igényeid/egod pillanatnyi háttérbe szorítása van egy jól működő házasság vagy párkapcsolat mögött.

Ezzel szemben én rengeteg olyan embert ismerek (férfit és nőt is), aki mondjuk a sikerét nem egy kapcsolattól várja, hanem a szakmai előmenetelétől, munkahelyi sikerektől, tudományos elismeréstől, stb. Sokan élnek egyedül és mégsem akarnak öngyilkosok lenni, sőt olyan is van, akik szívesen lemondtak a családról egy nagyobb cél érdekében.

Neked az a bajod, hogy unatkozol és nincsenek céljaid. Ami nekem furcsa, el nem tudom képzelni, hogy valaki hogy lehet motiválatlan.

2021. jan. 26. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
79%
Ennyi idősen még nem vagy lekésve semmiről.
2021. jan. 26. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
90%
Az is elég szomorú, ha valakinek a karrier az élete, szóval nem tanácsolnám, hogy abba ugorj bele. De a célok kitűzése fontos, viszont ezt a gyerek, feleség, stb. dolgot engedd el, mert pláne nem fog menni, ha erre rá vagy feszülve. Az ilyen férfiak veszik el az első nőt, aki szóbaáll velük, aztán a gyerek után rájönnek, hogy mennyire elkrták. Meg a nő is.
2021. jan. 26. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
92%

Nem lehetséges hogy más probléma is van a háttérben?

Egyik ötvenes kollégám egy normál társkeresőre regelt kb egy éve. Nem várt tőle csodát, szerintem és szerinte is kapuzárási próbálkozás. Nincs fenn képe, 160 centi alacsony, 95 kg, nős-családos és nem is akar elválni, imádja a kislányát. Ezek mind fenn vannak az adatlapján, mutatta. És azt is hogy átlagosan kéthavonta még ezekkel a nem túl daliás paraméterekkel is kap levelet hölgyektől. Nincs fenn hogy milyen a vagyoni helyzete sem hogy milyen autója van, semmi olyan ami itt a gyk-n a csajozás szinonimája, mégis kérnek tőle fotót-levelet és nem csak a korosztályába tartozók hanem pár fiatalabb is.

Az más kérdés hogy csak kettő levélre válaszolt, az egyik hölgy képcsere után közölte hogy nem olyan tipusút keres, a másikkal viszont eljutottak egy randevúig ami egy kávét és egy jó beszélgetést takar.

2021. jan. 26. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
87%
A stílusod a baj, és, h rá vagy feszülve erre. Ha írásban picsogsz, akkor élőben is sugárzik rólad a kétségbeesés. Élőben kell ismerkedni, és tök lazán hozzáállni. Én azt mondom és sugárzom, h nem akarok párkapcsolatot, csak beszélgetni, kávézni, és alig bírom levakarni magamról az önjelölt barátnőket. Pedig nem vagyok kigyúrva, milliomos se vagyok, csak kedves, és laza.
2021. jan. 26. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
69%

34 éves vagy.


Vagy megtalálod az életednek az értelmét még akkor is ha nem lesz senkid, vagy értelmetlen az egész hátralevő életed.

2021. jan. 26. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
6%
Amúgy az elmúlt 16 évben miért nem mentél el prostihoz?
2021. jan. 26. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
9%
29/N, én is csak azért és addig élek, mert/amíg a származási családom, hogy itt legyek, ha esetleg szükségük lenne a segítségemre. Szóval átérzem. Utána szintén akasztásban gondolkodom, sajnos túl h*lye vagyok ahhoz, hogy gyógyszerből a megfelelőt és megfelelő dózisban küldjem le, még a végén túlélném.
2021. jan. 26. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
69%

Azt veszem észre, hogy a mai fiatalok valahogy fordítva ülnek a lovon. Mi csak csajoztunk, éltük az életünket, és eszünkbe se jutott párkapcsolaton, vagy urambocsá' házasságon törni a fejünket. Aztán persze egyszer csak jött valaki, aki úgy istenesen elkapta a tökünket, és rögtön szertefoszlott a ménkű nagy szabadságvágyunk. De addig csak kóstolgattuk a szerelmet. Ma meg minden szűz fiú párkapcsolatot akar, ahhoz keres valakit. Gombhoz a kabátot. Ilyen feltételek mellett persze hogy nem fog menni.

Ne görcsölj, kérdező. Tudd, hogy nem jössz be mindenkinek, de annyi csaj van, mint égen a csillag. Csak ismerkedjél lazán, kötöttségek nélkül.

2021. jan. 26. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!