Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha ránézek egy szép nőre,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ránézek egy szép nőre, arra gondolok, mennyi farok járhatott már benne és undorodom. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Semmi kedvem az exeiket istenítő múltban ragadt nőkhöz, de ma már nincs más. A kettővel ezelőtti exének jobb állása volt, a hárommal ezelőtti jobban nézett ki, az öttel ezelőtti humorosabb volt. Hiába próbálnék bármimmel versenybe szállni, mindig van egy ex, aki abban legyőzhetetlen istenkirály. Szex közben is tudom, hogy rájuk gondolnak a nők és írják a barátnőknek a 8al ezelőttinek nagyobb volt a farka, a 23al ezelőtti meg tovább bírta. Én nem vagyok felkészülve erre. A lányok ma már nem sokáig szüzek. Aki nem egy tökéletes isten, annak gyorsan kell cselekedni. Hogy felejtsemmel a tényeket és tegyem a dolgom anélkül, hogy jelenteni akarjak valamit az existeneken filozófáló nőknek?

2021. jan. 27. 00:29
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
98%
Nézz rá a csúnya szűz lányokra is
2021. jan. 27. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
93%
Pszichológus segítségével. Addig ne tedd tönkre egy nőnek sem az életét.
2021. jan. 27. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
91%

A válasz a pszichológus, vagy egy szűzlány. Addig ne terrorizáld a nőket légyszi. Az hogy neked nincs múltad a te bajod, szegénységed.

Más élt, míg te a nyáladat csorgattad a kiszemeltet meg levarrta helyetted más.

2021. jan. 27. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
95%

500 ex? Te mi a rákról beszélsz?

Szűz vagy még? Rossz, mi?

Gondolod minden szép lányt, nőt ötszázan dugtak meg? Hol élsz te?

2021. jan. 27. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
77%
Keress olyan lányt akinek nem volt még kapcsolata. Olyan lánnyal gyere össze, akin látod hogy odavan érted. Ő nem fog az exei után áradozni. Sok nőnek meg nincs is olyan exe akit emlitére méltónak találna. És növeld az önbizalmadat.
2021. jan. 27. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
89%

Neked nem való nő.

Ha egy nő melletted az exèt emlegeti akkor nagyon nulla vagy és lúzer.

2021. jan. 27. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 Savlekotő ***** válasza:
92%
Ez a tegnapi tuti aki örült hogy az exe aki kivágta mert elhagyni őfelségét, beteg gyereket szült,tuti,ugyan az a keserű duma,minden nő szar szemét k ,nem is ezért baxtak ki ám mert sérült beteg jellem vagy.. És nem nem nő vagyok,férfi,olyan aki a hozzád hasonló tirpákok áldozatait kaparja össze a földről miután letapostátok. Guminőt vegyél azt taposhatod..
2021. jan. 27. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
95%

Na ezután a komment után azt mondom csak provokálsz. Vagy tényleg egy utolsó kis nyomi senki vagy.

6 partnerem volt. Volt könyvelő, kőműves, zenetanár, programozó,szakács, katona.

Minddel valamiért voltam. Szetetet, szerelem, izgalom, minden volt.

Most egyedül vagyok. Lesz még pasim, de egyikről sincs miért áradoznom a jövendőbelimnek. Mert az sem véletlen, hogy már egyik sem a párom.

2021. jan. 27. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 A kérdező kommentje:
Pénzel kocsikkal házakkal repülőkkel diplomákkal könnyű vígasztalni
2021. jan. 27. 00:56
 10/43 A kérdező kommentje:
Hatan használtak mit tudsz te még nyújtani, amit másnak nem adtál?
2021. jan. 27. 00:57
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!