Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha ránézek egy szép nőre,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ránézek egy szép nőre, arra gondolok, mennyi farok járhatott már benne és undorodom. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Semmi kedvem az exeiket istenítő múltban ragadt nőkhöz, de ma már nincs más. A kettővel ezelőtti exének jobb állása volt, a hárommal ezelőtti jobban nézett ki, az öttel ezelőtti humorosabb volt. Hiába próbálnék bármimmel versenybe szállni, mindig van egy ex, aki abban legyőzhetetlen istenkirály. Szex közben is tudom, hogy rájuk gondolnak a nők és írják a barátnőknek a 8al ezelőttinek nagyobb volt a farka, a 23al ezelőtti meg tovább bírta. Én nem vagyok felkészülve erre. A lányok ma már nem sokáig szüzek. Aki nem egy tökéletes isten, annak gyorsan kell cselekedni. Hogy felejtsemmel a tényeket és tegyem a dolgom anélkül, hogy jelenteni akarjak valamit az existeneken filozófáló nőknek?

2021. jan. 27. 00:29
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
98%

Ki akar neked bármit is nyújtani? 😀

Tele van a világ egészséges, magabiztos férfiakkal.

Mondom pszichológus. Neked az lesz a megoldás.

2021. jan. 27. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 anonim ***** válasza:
97%

Nagyon hamar rakj rendet a fejedben mert így sosem lesz barátnőd. De nem is való neked egészen addig, amíg ilyen elborult tévhiteid vannak. A nők 98%-nak nincs 500 exe, de még csak 50 sem. És ha együtt vannak valakivel, akkor rend szerint az azért van, mert vonzódnak hozzá úgy ahogy van és ha boldoggá teszi őket az illető akkor főleg nem hasonlítgatják az exeikhez.

Sürgősen tett rendbe a gondolatvilágod és az önbizalmad, mert ez nem normális.

Ha meg azt hiszed, hogy igen és továbbra is a saját butaságod miatt fogod kivetíteni az önbizalomhiányod a nőkre akkor tedd azt magadban.

2021. jan. 27. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 Savlekotő ***** válasza:
94%
Utolsó inkább ne legyen barátnője nem kell még több megnyomorított nő mert a fejében problémák vannak,vagy épp gyerekkorában trauma érte erről nem mások tehetnek.. :(
2021. jan. 27. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 Savlekotő ***** válasza:
97%
Életed döntése lenne,de kevésbé drasztikus a pszichoterápia.
2021. jan. 27. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 anonim ***** válasza:
97%
Ember...nagyon komoly bajok vannak nálad!
2021. jan. 27. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 anonim ***** válasza:
98%
Arra nem gondoltál, hogy akivel kezet fogtal, elotte kiverhette a faszat?
2021. jan. 27. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 anonim ***** válasza:
88%

te beteg vagy. eloszoris szerintem kezeltsd a kisebbsegi komplexusodat, aztan csajozz csak. ezen kivul nem artana az sem, ha normalis noknel probalkoznal.



de mar eleve a kerdes helyeseg, mert az tenyleg gaz, ha valaki folyton az exeihez hasonlitgat, de szerintem itt szo sincs errol, hogy minden no a regi pasijaira gondolna szex kozben pl, csak te talalod ki. illetve a fokerdesben meg az volt, hogy az jut eszedbe egy szep norol, mennyien megdugtak mar.. ez egyertelmu bizonyiteka a komplexosodnak. amugy korantsem biztos, hogy annyian megdugtak es ha megis: akkor mi van? mi kozod hozza?! ha ennyire zavar, keress egy csunya szuz lanyt.

2021. jan. 27. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 Savlekotő ***** válasza:
94%
Volt itt egy régebbi kérdés lehet törölték ott hasonló volt,a pasi meg is verte a csaját a feltételezése miatt,mert ha szép biztos hazudik h egy pasi volt csak az életébe,és úgyis a fél város átment rajta,na kb ez az az szint..
2021. jan. 27. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 anonim ***** válasza:
89%

Szép nőnek mondanak, sokat is adok magamra, és 3 partnerem volt, ebből az utolsóval lassan 8 éve vagyok már együtt. A 2 exem irtó gáz ember volt, és soha nem éltem a múltban, örültem, hogy megszabadultam tőlük, és megtaláltam a mostani párom.

A te bajod, hogy előítéletes vagy, engem megmosolyogtatsz. Kis szerencsétlen. :)

2021. jan. 27. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 Savlekotő ***** válasza:
86%
A kérdező beteg a privátja a bizonyíték.. Nem vagyok senki lábtörlője,sem homo,voltam katona is,elég öreg vagyok,de nem hülye,te viszont agy károsult vagy,igen akaszd fel magad mindenki jobban jár még anyád is..
2021. jan. 27. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!