Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha ránézek egy szép nőre,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ránézek egy szép nőre, arra gondolok, mennyi farok járhatott már benne és undorodom. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Semmi kedvem az exeiket istenítő múltban ragadt nőkhöz, de ma már nincs más. A kettővel ezelőtti exének jobb állása volt, a hárommal ezelőtti jobban nézett ki, az öttel ezelőtti humorosabb volt. Hiába próbálnék bármimmel versenybe szállni, mindig van egy ex, aki abban legyőzhetetlen istenkirály. Szex közben is tudom, hogy rájuk gondolnak a nők és írják a barátnőknek a 8al ezelőttinek nagyobb volt a farka, a 23al ezelőtti meg tovább bírta. Én nem vagyok felkészülve erre. A lányok ma már nem sokáig szüzek. Aki nem egy tökéletes isten, annak gyorsan kell cselekedni. Hogy felejtsemmel a tényeket és tegyem a dolgom anélkül, hogy jelenteni akarjak valamit az existeneken filozófáló nőknek?

2021. jan. 27. 00:29
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:
94%
Az a jó hír, hogy téged egy tapasztalatlan szűzlany is elhajtana a ...ba. Legfeljebb nem az exére gondol, hanem arra, hogy jesszus, hogy tudott 5 millió magyar pasi közül kifogni egy ekkora nyomorékot, akiben nincs semmi értékelhető. Aztán kipenderít egy lendülettel.
2021. jan. 27. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 anonim ***** válasza:
96%
Ez a kérdés miért nincs még törölve? Ez az oldal elmebetegek játszótere lesz?
2021. jan. 27. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 anonim ***** válasza:
98%
Provokatív kérdés, jelentettem.
2021. jan. 27. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 anonim ***** válasza:
98%

És ő is köztünk jár...

Hogy a fenébe lesz valakinek ennyire sötét a lelke, agya?

2021. jan. 27. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 anonim ***** válasza:
97%
Elsősorban egy pszichológust javasolnék, mert nagy szükséged lenne rá.
2021. jan. 27. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 anonim ***** válasza:
11%
Érdekes , hogy itt mindenki az exek számán van le ragadva , de azon hogy valóban ki beszéli a nő miben gyengébb a jelenlegi férfi akivel együt van az fel sem tűnik.. persze , hogy kibeszélik!
2021. jan. 27. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 anonim ***** válasza:
98%
Tök jó, hogy undorodsz a nőktől, tégy egy szivességet, ezután is undorodj, kíméld meg őket és ha kérhetem a világot is magadtól.
2021. jan. 27. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 anonim ***** válasza:
98%
Neked az a bajod h a te farkincád nem lehet bennük. Semmi más.
2021. jan. 27. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 anonim ***** válasza:
93%

Jézus atya úristen! Te honnan szabadultál ki, ember? Oké, közösség.. ki szavazza meg, hogy nyisson ki újra a Lipót? :D

Komolyra fordítva... kezeltesd magad! Nem vagy ép egyszerűen, aki ránéz másokra és villódzó számokat lát a fejében. Azt tuti még csak igazad sincs. Nem való neked nő, csak megnyomorítanád azzal, amilyen most vagy..

2021. jan. 27. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 anonim ***** válasza:
91%
#30 én nemet mondanék az ötletedre. Egyszerűen azért, mert nincs értelme ott tartani az ilyeneket... Simán bele kell dobni a Marianna-árokba. Úgyis éhesek a cápák...
2021. jan. 27. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!