Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sok mindenben velem volt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok mindenben velem volt a baratnom megis valahogy megkeseredett a kapcsolat. Ugye nem erdemes tovabb kinlodni? (hosszu kerdes)

Figyelt kérdés

Eleinte nagyon szoros volt a viszony es sokat valtozott miattam, mondvan igazam van, mennyi mindent elertem. Tehat olyasmi erzesem volt mintha azt gondolna en vagyok az elo isten. De komolyan.


Utana sajnos kenyszerbol de hozza koltoztem, eddig o lakott nalunk de valami tortent az anyammal, elvette a kulcsaimat es nem hajlando visszaengedni a lakasba. (ezzel se tudom mit kezdjek, ott eltem) szoval kenytelen voltam a baratnomhoz koltozni.


De o itt megvaltozott, sokat tettem erte itt is, gondoltam alberlet helyett koltsunk a szobajara, hazukra, hogy kettonknek is jo legyen, de mar nem erzem ezt az elo isten dolgot. Inkabb valami olyasmit mintha valami beteg kisgyerek lennek akit patyolgat, de ferfikent nem fogad el, es hat mar nem tudom racsapni az ajtot ha bajom van, de haza se tudok menni. Alberletbe meg egyedul igy nem nagyon merek, az utcara is kerulhetek ha rosszul dontok.


Szoval elsodlegesen anyam az oka (van ilyen egyaltalan h csak ugy megőrult?) de mar nem olyan a kapcsolat mint regen, nem tudom szinten tartani es az extremebb regen teljesen normalis donteseimet pl menjunk el XY helyre mar nem fogadja el szo nelkul, hanem ilyen van h mondom menjunk valahova, nem jon, elindulok egyedul: "azonnal gyere haza" mondom szedd ossze a cuccaid es azonnal indulj el kerlek erre regen egy oks szeretlek volt a valasz most meg kb az, hogy. "ezt hogy gondolod? (elkezd sirni) gyere haza azonnal"


Szoval nem tudom mar. Kozben itt vagyok es ferfias donteseket hozok viszont megviselt ez h kenyszerbol koltoztem ide es nekem gyors is, de megertes es normalis megoldas helyett a baratnom arra ker eleg nyomadztoan h torodjek ebbe bele oruljek h nem az utcan vagyok.


Ok orulok, de en ugy erzem mintha masodlagos, valami kis eltartott szerepbe kerultem volna es idovel atvenne a szerepem valaki mas. Pedig nem ez a helyzet, rengeteget fizetek bele az itteni fennmaradashoz is, pl tuzelo, kaja, aprobb haztartasi gepek h tudjunk pl kulon mosni. De persze azzal h ezekre megy el a penz valahogy nyomorgas lett a kapcsolat es arrol szol, h varunk a kovetkezo adag penzre.


Persze a baratnom noszogat h csinaljuk legyunk kesz vele, vegyunk tuzelot amire alapbol gondolok de... Hat nem volna egyszerubb olyan part valasztani, akinel megfernek a csaladban es nem tolunk varjak el h uj otthont teremtsunk a semmibol? Szoval kicsit felek. Mert most egy instabil kapcsolat kotott egy anyagi helyzethez es ennek hat ha csunya kihasznalas nem is lesz a vege, mert alberletben is ennyit fizetnek, de sok evi nyomorgas es elvesztegetett ido, befasulas biztosan.


Hogyan alljak ehhez a helyzethez es mit tegyek h kiszolgaltatott helyzetben is en uraljam a kapcsolatot?


Meg egy pelda: mindig sokszor veszekedtunk de altalaban ha felemeltem a hangom megertette h nagyon nem tetszik amit csinal (pl amikor visszabeszelt anyamnak es kozvetlen ezert is lettunk mindketten elkuldve) de mostanaban visszakiabal, visszabeszel, ledominal, en meg bantani nem fogom, de igy van bennem egy ilyen papucs erzes h nem tudok mit kezdeni vele, uralja mar a kapcsolatot es kesz. Bennem viszont egy osztonos kilepesi osztont inditott meg tehat szakitani szeretnek, erre meg a valasz: menjel csak, takarodj, vigyel el mindent: vinnek is ha tudnek. Sot neha meg azert is en vagyok a hibas h probalom menteni a kapcsolatot, h "megy a dragam, szivem ilyenkor meg mennel b.šznï a kůŕvåiddal?" szoval olyanokat is mond teljesen alaptalanul amiket nem engedhetne meg maganak, es ez eleg durva mar.


De nem teljesen fekete feher minden.


2014. júl. 9. 03:34
 1/7 A kérdező kommentje:

Elegge egy olyan kapcsolat volt amibol kizartunk minden rosszat amugy. Szinte csak olyan tevekenysegekbe probaltam belevonni amik klasszak, jok.


Aztan hirtelen minden rossz rankzudult es nekunk kell megoldani olyan dolgokat is egeszen kenyszerult modon ami nem a mi dolgunk lenne legalabbis nem igy. H pl a befasult panellako anyam lepasszol a baratnom csaladjahoz o is mint egy macskat amit kidob..... Ez mi?

De az is milyen h nekem kell mosogepet vennem mert a baratnom anyjae egyszeruen olyan koszos budos h albiban sem lattam meg ehhez hasonlot, es is nyomaszt, mellette meg nem is uralom a kapcsolatot, akkor mit keresek itt? Meg akkor is ha nem koltok tobbet mint alberletben koltenek, ott lenne eselyem talalni egy olyan lanyt aki jobb anyagi helyzettel bir es a munkaja sem arufeltolto lesz mert mondjuk kepzesekre jar. En is tanulok meg...

2014. júl. 9. 03:40
 2/7 anonim ***** válasza:

Úgy tűnik a lány berendezkedett egyfajta házasságfélére és előjött belőle az érzelmi zsarolásos hárpia.

Ha szereted még, és úgy érzed szívesen mellette maradnál, ha megváltozna, akkor beszélj vele. Mondd meg, hogy szeretnél valamit elmondani, ami zavar benne. Akár meg is kérdezheted, hogy elmondhatod-e (mert ha nem vagy nem akar róla beszélni, akkor rögtön léphetsz is, nincs itt keresnivalód), és ha meghallgat, még az is lehet, hogy magába néz és megfogadja a tanácsaidat.

De remélem nem az "élő isten" szintre akarod visszavinni a kapcsolatotokat, az sem egy egészséges dolog.

2014. júl. 9. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Neha beszelek vele, ideig oraig hat, az a baj h a leirt helyzet miatt elveszitettem a tettalapu meggyozo eromet mert p


Hat pedig eleg jol ereztuk magunkat ugy mindketten. Fenntartottam egy eletstilust ami jo volt. Aztan a nagy jodolgomat latva anyam razuditott egy tenyleg hazassag szintu problemahalmazt.


Az sem kizart h az volt a cel h vegre elkezdjek elni egy novel, de azert en meg kivartam volna ezzel. Elso komolyabb kapcsolatom es voltak melyebb benyomasokat kelto "vallalkozo szellemu" leanyok, persze ezek nagy resze mar letiltott a sok hulye (de egyebkent teljesen jogos) panaszkodasom, nyavajgasok miatt.

2014. júl. 9. 04:11
 4/7 A kérdező kommentje:

* penz nelkul be vagyunk ide zarva, ( az meg nyomasztobb h van penz, de minden olyan dolgokra megy ami max 1 ev mulva lesz jo, hol lesz akkor mar ez a kapcsolat? )


Es tenyleg ez a hazassagszeru dolog all fent de nekem ez marhara korai amugy.

2014. júl. 9. 04:13
 5/7 anonim ***** válasza:

Tudod erre szokták mondani, hogy lakva ismerszik az ember. Nyilván amikor nálad laktatok más volt, de az a baj, hogy "nyeregben érzi magát" és most így viselkedik. Én a helyedben befejezném az oda való vásárlást és elmennék albérletbe. Amikor már van kiszemelt lakás ezt a kérdést amit ide kiraktál ugyanígy elmondanám neki. Attól még nem kell szakítani, hogy elköltözöl-bár esélyes- mindent meg lehet beszélni, feltéve, hogy a másik is partner. Elég kihasználás szaga van ennek a dolognak amit leírtál. A kérdésed vége, no komment, nem értem ezt a hangnemet hogy engedheti meg magának egy kapcsolatban az ember, tisztán látszik, hogy szemernyit sem tisztel. Tényleg akkor tennéd a legjobbat saját magadnak, ha elmennél. Amit én kiéreztem a leírásod alapján az az, hogy tényleg úgy tekint rád mint egy kitartottra. Menj el...aztán majd csak lesz valahogy, bár szerintem az aki ilyen helyzetben így viselkedik nem érdemel még egy esélyt, én legalább is nem adnék, csak lelépnék.


28/N

2014. júl. 9. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Amiket leírtál, szerintem is keresned kellene egy albérletet. Így csak kihasznál, és amiket mond, hát én ott helyben leléptem volna. Ez hosszabb távon így tuti nem fog működni. De ha sokáig vagy ebben a kapcsolatban szépen lassan leépülsz szerintem.
2014. júl. 9. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ha barkit erdekel, itt vannak az anyagi vonzatok. http://www.gyakorikerdesek.hu/otthon__alberlet__5862655-mi-e..
2014. júl. 9. 07:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!