Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Újabban a proli kevésbé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Újabban a proli kevésbé dekoratív lányok/nők gyűjtőhelye lett a Badoo?

Figyelt kérdés

Szóval, regisztráltam a Badoo-ra, (nem keresek semmiféle kapcsolatot, csupán unalom vitt rá), de egyszerűen hihetetlen micsóda felhozatal van...te jó ég...hát finoman fogalmazva sem a dekoratív vonzó lányok/nők vannak túlnyomó többségben...szanaszét tetovált, csücsörítő, néhánynak olyan teste van mint egy gömböc (nem áll szándékomban megsérteni senkit, de tényleg így van) 99+ filter a képeken...hihetetlen.


Ráadásul, kb tizenöt húsz percig tologattam jobra balra a profilokat, egyetlen egy "match" nem volt LOL...


Egy napig hagytam hadd pörögjön, végül 24 óra után volt két "tetszel nekik" értesítés xD


Ezek után gondoltam teszek egy próbát más országban is, mivel hát hogy is fogalmazzak... a "való életben" nem jelent problémát a párkapcsolat (legyen az hosszútávú vagy kaland)...szóval FakeGPS telepítés, beállítom helyszínnek Szent-Pétervárt (az orosz nők a gyengéim :D), húú gyerekek...teljesen más világ...gyakorlatilag nem volt kit balra húzni (na jó, azért akadt :D), gyönyörűbbnél gyönyörűbb nők...hihetetlen...


Egy órát hagytam kb...22 "tetszel neki" értesítés és 7 "match" (nagyon válogatós vagyok)


Na, és itt visszatérnék a kérdésemre...Újabban a proli kevésbé dekoratív lányok/nők gyűjtőhelye lett a Badoo?



2021. jan. 28. 21:07
1 2 3 4
 1/40 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
77%

Mert tenyleg, te vagy az etalon.

Amugy ha en unatkozom, eloveszem a regi neurologia-konyveimet, te meg Badoozol.

Hat, nem is tudom, kire illik a proli jelzo. 😀

2021. jan. 28. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
56%
Nő vagyok. Kib*szott ronda. Mondjuk nekem van annyi önkritikám, hogy nem is regisztrálok sehová. De gondolj már bele, szerinted milyen nő "szorul" társkeresőre? Nyilván nem a jobbak... Látom magam körül, egy kicsit is valamire való nőn fürtökben lógnak. Nem tudom, más országok jobb női mit keresnek ilyen felületeken.
2021. jan. 28. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
87%

Amilyen a magyar pasi felhozatal badoon, ne is csodáld, hogy az értelmes nők elmenekülnek. Csak az marad, aki vagy hivatásos bértollnok, vagy hivatásos prosti.

Külföldön tejesen normális pasik írnak, sokkal egyszerűbb ismerkedni, és a randi se úgy néz ki, hogy kötelező dugni vele, ha meghívott egy kávéra. Itt teljesen alap, hogy első randin meghív étterembe vagy színházba.

2021. jan. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
43%
#3: Ezzel csak az a baj, hogy külföldön valószínűleg a nők is kiérdemlik ezt, mert megbecsülik önmagukat is, meg a férfiakat is. A nők is megérnének egy kisregényt, a normális, tisztességesen közeledő férfiakat sem nagyon értékelik, utána meg sírnak, hogy minden pasi disznó. Ja, hát ha csak olyanokkal állnak szóba... Amúgy őszintén kíváncsi lennék, hány nő jönne el velem, ha első randin mondjuk színházba hívnám. A magyar nők színvonalát ismerve nem sokan. Másrészt meg minek fizessek valakinek első randin egy több ezer forintos vacsorát vagy színházjegyet, ha esetleg nem is lesz folytatása a dolognak? Miért nem elég egy kávé vagy egy szelet süti? Ja, értem, fel kell mérni a pénztárca vastagságát is.
2021. jan. 28. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
55%
Normális nő minek ismerkedne a neten?
2021. jan. 28. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 A kérdező kommentje:

1#


Őszintén szólva, nem értem miért kell személyeskedni, a kérdéshez gyakorlatilag semmit nem fűztél hozzá/nem válaszóltál...


(amugy nem vagy te orvos...wishfull thinking kb) :D

2021. jan. 28. 21:24
 7/40 anonim ***** válasza:
59%

A badoot, meg úgy általában a társkeresőket, csak a prolik és/vagy a középkorúak használják.

Ciki.

2021. jan. 28. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
58%
A badoon úgy általánosságban is silány volt a felhozatal. Lerobbant 40-es kéjenc férfiak és magukat huszonévesen felcsináltató "nők". Az egész oldal ilyen szellemiségű. A tinder egy pöppet nívósabb, több normális fiatal használja.
2021. jan. 28. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
60%

Ki mondta, hogy altalanos orvosi korben dolgozom?

Senki. Ertelmezo olvasas, masodikos elemi szint. 😙

Aposom is tele van orvosi konyvekkel, pedig mernok.

2021. jan. 28. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
89%
Nekem ugyan ez a tapasztalatom, nőként :D nem rég regisztráltam Baddoo-ra, de töröltem is magam kb 1 óra után, mert kész szánalom az egész. Ott a férfiak többsége kimeríti a "társadalom selejtjei" fogalmát. Olyanok vannak ott fent, akikkel kb soha az életben még csak nem is beszélnék, nem hogy komoly szándékkal ismerkedjek. Én is unalmamban regisztráltam, így hogy nincs sok teendő a karantén alatt, kíváncsi voltam. Sosem szerettem ezeket a netes társkeresőket, nagyon erőltetettek számomra. Akkor már inkább egy sima chat oldal, vagy itt a Gyakori, ahol elvásárok nélkül spontán beszélgetsz. Számomra ez sokkal kevésbé erőltetett. 26L
2021. jan. 28. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!