Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők miért lepődnek meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miért lepődnek meg sokszor azon, hogy az "intelligens" férfiaknak is a dekoratív, nőies nők tetszenek?

Figyelt kérdés
Már többször kaptam meg (nőktől), hogy "te olyan értelmes pasi vagy, mit eszel az ilyen lányokon?" (ilyen lányok alatt szép, csinosan öltözködő, a külsejükre gondot fordító nőket értve). Miért gondolják azt a nők, hogy akinek nem 2 bites agya van, abban nem ugyanúgy a feminin, igényes nők indítanak vonzalmat? Vagy én gondolom rosszul, és másoknak attól lesz erekciója, hogy az egzisztencializmusról meg a húrelméletről folytatnak eszmecserét egy ápolatlan, formátlan nővel?
2019. máj. 16. 21:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%

Ez a mondat csak akkor hangzik el, ha a hölgy intelligenciát nézve valóban egy szobanövény szintjén áll. Senki nem fog abba belekötni ha egy értelmes pasi olyan csajjal van aki valóban dekoratív és nőies, de mellé intelligens is.

Kapom majd megint a lehurrogásokat, hogy jajj biztos bányarém vagyok csak ide járok fényezni magam, de én is a nőiesebb, kicsit cicababás vonalat képviselem. Mellé magas érzelmi intelligenciával és átlagon jóval felüli IQ-val áldott meg a természet. Párom szintén baromi intelligens ember. De soha nem kapta meg azt a mondatot, hogy mit eszik rajtam amikor ő olyan értelmes pasi. Aki pár szót váltott velem az tudta, hogy megfelelő szellemi partner vagyok neki.

Én viszont sokszor kérdeztem már hasonlót olyan csajokkal kapcsolatban, akik hozzám hasonlóan néztek ki. Csak éppen értelmi szinten tényleg a 2 bites kategóriába tartoztak. Nem is voltak velük a srácok sokáig, mert bizony egy intelligens embernek ahhoz, hogy felálljon neki az is kelleni fog, hogy ne csak a VV Éva műkörméről lehessen a csajjal beszélgetni. Tényleg elmegy a kedvük a szextől is amikor kezdenek rájönni, hogy szegény csaj nem a legélesebb kés a fiókban. Én ugyan így vagyok pasikkal. Lehet egy Ryan Gosling, de ha kilóg a kapanyél a szájából vagy baromi buta akkor nem tudom megkívánni. A legtöbb intelligens ember hajlandó kicsit leadni a külsőből annak érdekében, hogy hozzá hasonló értelmi szinten lévő párja legyen.

2019. máj. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
46%

értelmes = nem túl szép (?)

lehet csak rácsodálkoznak, hogy esetleg ilyen téren álomvilágban élsz..

2019. máj. 16. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
10%
Azt hiszem az egyes válaszoló félreértelmezte a kérdést. Én értem mit mondasz. Sokszor hallottam már magam is; én sem értem. "Te olyan más vagy." Oké, de ettől még nem fogok beleszeretni egy fadarabba azért, mert értelmes és kellő EQ-val rendelkezik. Számít a külső. Kevés, ha minden más, csak a vonzalom nincs meg.
2019. máj. 16. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
17%
Álomvilágban a pörköltszaftos pólóban a X. emeleten élsz. A kérdező nagyon is jól tette fel a kérdést és abszolút valós. Álmodj tovább.
2019. máj. 16. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Természetesen kevés ha nincs meg a vonzalom. De az is kevés, ha csak vonzalom van, és legszivesebben a falba vernéd a fejed 5 percenként amikor mond valami butaságot. Meg az is kevés, ha baromira tetszik, de nem szellemi partner, egyszerűen nem lehet vele komolyabb dolgokról beszélgetni.

Nem csak ez a két véglet van. Rengeteg szép és okos nő van, nem kell választani a két véglet között. De hosszú távon senki nem tud megmaradni olyan partner mellett, akivel nem tud egy jót beszélgetni például.

Volt ilyen ismerősöm, kb 0-24-ben szexelt a csajszival. Nem azért, mert annyira kívánta, hanem mert idézem "hallod én már inkább megdugom addig se kell hallgatnom, hogy mekkora fszságokat beszél".

2019. máj. 16. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
98%

Attól függ, mit jelent a "feminin, igényes nő".

Ha ez alatt ápolt, magára adó, alakját, haját, bőrét karban tartó, ízlésesen öltöző és összességében nőies összhatást keltő nőt értesz, azon szerintem senki nem botránkozik meg.

Viszont ha neked az "igényes nő" a szilicicinél, töltött szájnál, műkaromnál, homlokig érő műszempillánál, zsírkréta szemöldöknél és seggig érő póthajnál kezdődik, akkor el kell keserítselek, de valóban nem kelted egy intelligens férfi benyomását.

2019. máj. 16. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Ezt így kajakra megkérdezik tőled, hogy "te olyan értelmes pasi vagy, mit eszel egy szép nőn, miért nem kezdesz inkább egy csúnyábbal?" Majd mindjárt elhiszem.
2019. máj. 16. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

"Ezt így kajakra megkérdezik tőled, hogy "te olyan értelmes pasi vagy, mit eszel egy szép nőn, miért nem kezdesz inkább egy csúnyábbal?" Majd mindjárt elhiszem."


Nyilvánvalóan nem. Hanem ilyeneket mondanak, hogy: "azon a csajon ránézésre látom, hogy buta", meg "hozzád ennél okosabb lány való", úgy, hogy életükben egy szót nem váltottak az illető lánnyal, de "aki ennyit foglalkozik a sminkjével, az nem lehet okos".

2019. máj. 16. 23:10
 9/11 anonim ***** válasza:
62%
Szóval szerinted az okos nő csak ronda lehet... Értem.. És te tartod magad intelligensnek?
2019. máj. 16. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, a gond az, hogy nektek az "igényes, szép nő" az a szilikonszájú insta 3,14-csa kagegória. Innentől pedig okafogyott a vita, mert két malomban őrölünk.
2019. máj. 17. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!