Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Milyen érzés az amikor szakítá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés az amikor szakítás után X idővel van egy barát extrával kapcsolatod, de gondolatban (kicsit lélekben is) még ott van az exed?

Figyelt kérdés
Nem rossz érzés? Értem ezalatt nem olyan mintha kicsit megcsalnád? (főleg ha tudod, hogy neki nincs senkije, és érez még valamit)

2021. jan. 29. 02:06
 1/10 Savlekotő ***** válasza:
100%
Ha nem léptél túl miért ugrasz máris bele egy másikba,tök mindegy hogy csak szex alapú,szakítás után nincs megcsalás,fejben nem léptél tovább az a baj,hurcoljátok az exeket a vállatokon persze hogy az újabb kapcsolat is tönkre megy.
2021. jan. 29. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Minden utólag derül ki! És meg kell tenni mindent, hogy az ember felejtsen!

Na meg persze a szex hiány.

2021. jan. 29. 05:53
 3/10 anonim ***** válasza:

De, olyan érzés, mintha megcsalnád, ha kötődsz még hozzá érzelmileg. De ha biztos vagy benne, hogy a kapcsolatnak annyi, akkor nem érdemes emiatt megvonnod magadtól az igényeidet.

Jogod van jól érezni magad és tovább lépni.

2021. jan. 29. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Amíg nincs rendes lázárás fejben addig hurcolod tovább ahogy már írták és folyamatosan tönkre teszel mindent. Idővel kirúgja magát. Személyes sztori ugyanígy voltam hosszú évekig, nem a levegőbe beszélek.
2021. jan. 29. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
És ha tiszta lappal kezdenek az ex felek? Az ugyanolyan lesz mint régen? Gondolom jönnének a szemrehányások,hogy ha eszedbe lettem volna nem nyúltál volna máshoz stb..
2021. jan. 29. 10:30
 6/10 anonim ***** válasza:

4 es, pacsi.



Van kezed a szexhianyra. Amig nem vagy kepes lezarni a dolgokat magaddal es massal is kiszursz.

2021. jan. 29. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Pedig nagyon sok nő/férfi bele megy olyan kapcsolatba, hogy majd meglátjuk, kialakult.. De még fejben ott van az ex! Természetesen a szex hiányt nem pár hét múltán értem. Ami érdekes, hogy a nőknél hamarabb jelentkezik az elvonási tünet...4,5 hónap múlva bele mennek hosszan tartó szexkapcsolatba egy adott illetővel csak, hogy néha napján élvezzenek és felejtsenek.
2021. jan. 29. 11:02
 8/10 anonim ***** válasza:

Ez aranyos, elvonasi tunet.


Aki ugy megy bele kapcsolatba, hogy nem zarta le az elozot, vagy "majd lesz valahogy" az eretlen dontes es kapcsolatfuggo. Az nem a szexhiannyal kuzd, hanem fel egyedul lenni.


Azt ugye tudod, hogy a pasiknal a zsebhoki az olyan, mint wc re menni? Csinaljuk, mert kell neha. 4-5 honap szex nelkul? 4-5 napot sem bir ki sokunk hoki nelkul.

2021. jan. 29. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Kérdező, érvelhetsz akárhogy, nekünk teljesen mindegy, mit teszel.

Független ember vagy, ha szexelni akarsz, akkor szexelj.

Ha újrakezded az exeddel, azt meg nem kell megbeszélnetek, ki-mit csinált a külön töltött időben, mivel jelenleg szinglik vagytok.

De ha újra akarod kezdeni, miért nem beszéled ezt meg a volt pároddal?

Vagy kezdjétek újra, vagy zárjátok le véglegesen, mert így lehetetlen tovább lépni, amiben most vagy.

Átéltem én is, újra össze is jöttünk, de borzasztó volt az a bizonytalanság. Ő anno mondta, hogy hagyjuk inkább örökre, de éreztem, hogy ez még lezáratlan kettőnk közt és igazam is lett. Így képtelen voltam továbblépni és kalandozni, mert ott lebegett volna a bűntudat. Hát sokra nem mentem vele, 3 hónap után ismét szétmentünk. Elcsesztem az életemből így 7 - 8 hónapot arra várva, hogy újra a régiek leszünk - de nem lettünk.

2021. jan. 29. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Fogalmam sincs. Nem alázom meg magam egy "barát extrákkal"-kapcsolattal.

Párkapcsolatot meg nem kezdek addig, amíg valamilyen szinten kötődöm az exhez.

2021. jan. 29. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!