Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ez most mi? Szakítás után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most mi? Szakítás után rámmászott.

Figyelt kérdés

Elnézést a regényért, de képtelen vagyok megérteni a nőknek a viselkedését.


A barátnőm szakított velem 3 napja. Tegnap este viszont voltam egy szórakozóhelyen, ahol mindketten ott voltunk, és elég sokat ittunk. És persze ahogy az ilyenkor az lenni szokott, össze is futottunk. Én viszont ekkor egy másik nőt fűzögettem, ami láthatóan zavarta a volt bnőmet, és ő is elkezdett rám nyomulni. Olyannyira, hogy amikor kimentem levegőzni, utánam jött és le akart smárolni, de nem hagytam.


Ezekután másnap összefutottam vele munkába menet, és ott is tök fura volt, úgy beszélt az estéről mintha tök normális lett volna, és még ekkor is közeledett felém, de én még ekkor is távolságtartó voltam. Aztán hazafele is összefutottunk, de ekkor már láthatóan bús volt, valamiért, és csak pár szót váltottunk.


Na és ez most mit jelenthet nála, ez a viselkedés? Csak szórakozna velem, vagy miért csinálja ezt? Nem akarom beleélni magam, hogy újra lehet valami, mert akkor megint én fogok rosszabbul járni...



2020. okt. 16. 14:16
 1/6 anonim ***** válasza:
15%
Én az excsajaimmal csak akkor dugnék, ha nem akadna más. Egyébként ki lehet velük bélelni a kukát. De most nincs igazam? Na, ugye igazam van.
2020. okt. 16. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Csak a legfontosabbat hagytad ki, miért történt a szakítás?
2020. okt. 16. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem sokat voltunk együtt, csak pár hónapot, és hát nem volt meg teljesen az összhang, sokszor nemvoltunk egy hullámhosszon. Illetve ami az egyik fő ok volt, hogy nagyon keveset tudtunk csak találkozni.
2020. okt. 16. 14:48
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Felnőttek vagytok basszus, beszéljétek meg ki mit szeretne.
2020. okt. 16. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon keveset tudtatok találkozni? 3 napa laatt 3x futattok össze "véletlen" ez kicsit fura :)
2020. okt. 16. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nekem is fura, tényleg nem szokott ilyen történni, hogy ennyiszer összefutunk. Na de mindegy, nem írok rá emiatt, nem akarok nagy jelentőséget tulajdonítani a dolognak, mert a végén túlgondolom. Valószínűleg csak volt egy gyenge órája, és pont én voltam a közelbe.
2020. okt. 16. 18:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!