Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Baráti körök, ismeretségen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baráti körök, ismeretségen kívül csak netes ismerkedés marad?

Figyelt kérdés
Fogalmam sincs hol kene ismerkedni, neten hiaba írok bárkinek, legtöbb nem ír vissza, szinte lehetetlen beszélgetni emberekkel mindenre sablon válasz érkezik.. ti hogy látjátok ezt? Másnál is így van? 30 múltam egyébként.
2021. jan. 29. 12:32
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanígy.
2021. jan. 29. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Engem már nem érdekel senki konkrétan. Az h egy minimális energiát nem hajlandó senki semmilyen emberi kapcsolatba beletenni, elegem van ebből.
2021. jan. 29. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

-netes ismerkedés

-ismerősi kör

-férfiként ha tökös vagy és alapjaiban jól nézel ki, tudod hogy kell csajozni akkor odamehetsz ismerkedni ismeretlen nőkhöz is akár bulikban, akár még más nyilvános helyeken is nappal (boltban, buszon, stb) ha a nő előtte megnéz magának


Ezek léteznek.

2021. jan. 29. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Akár itt
2021. jan. 29. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanezt tapasztalom 31 éves nőként. Nehéz ismerkedni. Vagy csak szexet akarnak aki rámír, vagy messze van...

Munkahelyemen nincsenek férfiak, kisvárosban élek ahol már egyébként is ismer mindenki mindenkit... nehéz ügy.

2021. jan. 29. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ugyanigy vagyok mint te kedves utolsó. Nagyon szar helyzet.
2021. jan. 29. 13:57
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem hobbihoz kötődve lehetne még. Szóval, mondjuk szeretsz teniszezni, futni, kirándulni, evezni, szerepjátékozni, fosszíliát gyűjteni akármi és keresel olyan csoportot, ahol ezzel foglalkoznak. Itt adódhat olyan személy, aki esetleg ..

mert jobbat nem tudok, mi más van még az interneten és a baráti körön kívül..

2021. febr. 2. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!