Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért csinálja ezt néhány lány?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt néhány lány?

Figyelt kérdés
Már nem egy olyan lánnyal dobott össze az anotalk, akik jófejek, aranyosak, sok a közös vonás, és vagy kilépnek a beszélgetésből tök hirtelen, vagy mikor elkéri az insta nevem, és megadom, akkor bead valami szöveget, hogy épp el kell mennie, és elköszönünk, de instán nem követ be, így elveszik egy barátlehetőség. Ha van itt ilyen lány, akkor kérem válaszolja már meg, hogy ezt miért csinálja?

2021. jan. 29. 13:38
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj! Az Anotalkra nem ismerkedni mennek a lányok, hanem szórakozni. Ha ismerkedni akar, választ egyet a hódolói közül.
2021. jan. 29. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Megnézték a képeid és ronda vagy, ezért nem tartanak rád igényt.
2021. jan. 29. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy képek miatt, mert nincs kint képem instagramon
2021. jan. 29. 14:05
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Mert ő nem akar összejönni veled, csak épp beszélgetni volt kedve, unatkozott, a barátai épp nem értek rá (az amúgy se társkereső). Aztán amint újra lesz mit csinálnia, már nem akar veled beszélni többet, mert annyira azért nem kedvelt meg ennyi idő alatt, hogy ezzel töltse a szabadidejét ha van jobb opció is.

Nagyjából ez a magyarázat. Ne várj elköteleződést olyantól, akivel beszélgettél egy kicsit valami oldalon, nem tartozik neked semmivel.

2021. jan. 29. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs is képed instán, minek kövessen?
2021. jan. 29. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
1-nek igaza van. Szeretek online cseverèszni, barátokat szerezni, mert társasági ember vagyok de ha ismerkedni akarok azt nem online teszem. Arra ott az a fèltucat fickó aki naponta lohol utánnam
2021. jan. 29. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
hol laksz? Korod?
2021. jan. 29. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Az még rosszabb, mint ez az oldal.

Pedig ezt se kell félteni.:D

2021. jan. 29. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Nem mondtam egy szóval sem, hogy ismerkedés miatt beszélgetek velük. Le is írtam, hogy BARÁTlehetőség veszik el... Vagy a kinézet már a barátkozásnál is ennyire fontos lett, csak én maradtam le?

#7 Ez mit számít most?

2021. jan. 29. 14:37
 10/18 anonim ***** válasza:
Mondhat bárki bármit, ronda emberrel senki sem szeretne barátkozni.
2021. jan. 29. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!