Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy ha valakihe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy ha valakihez közelebb kerülök akkor elkezdem nagyon kellemetenül érezni magam, az egész szituációt?

Figyelt kérdés
pl mikor olyan komolyabb a hangulat és érezhető hogy már alakugatnak az érzelmek. Hiába jön be azillető külsőre, egyáltalán nem érzem ilyenkor komfortosan magam pedig pont hogy örülnöm kéne , de mindig jön eza fura érzés. És itt nem arról van szó, hogy izgulok vagy zavarban vagyok, hanem ez más, egy kifejezetten rossz érzés. És nem csak ismerkedésnél, hanem igazából barátokkal, családtagokkal is szoktam ezt érezni. Miért lehet ez? Van ezzel más is így?

2021. jan. 29. 15:45
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Én személy szerint azért szoktam ezt érezni, mert nem érzem magam elég jónak, sok hibát látok magamban, s kb úgy gondolkozok, hogy abszolut nem vagyok méltó hogy ezek az emberek szoba alljanak velem.

Mindig leg alól látom magam, s igy is erzem, emiatt ezek az erzesek elojonnek amiket leirtal.

Persze ez csak a személyes példám.

2021. jan. 29. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!