Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy nő valóban 25-30 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nő valóban 25-30 éves kora között a legkelendőbb a férfiaknál, ekkor élik a "fénykorukat"?

Figyelt kérdés

Egyre több férfitől hallom ezt élőben, és erre tényleg kíváncsi vagyok.

Azt mondják azért, mert már rég nem tinik, nem számítanak kislánynak, van némi élettapasztalatuk de még sem túl komolyak és nem jönnek egyből a házasággal meg a gyerekkel, mint a 30+-osok.



2021. jan. 29. 18:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
54%

Amelyik már utánfutóval van arra nem akarok még plussz terhet rakni a sajátomból is.

De friss üde puha bőrű,feszes testű mindig jó.

38F

2021. jan. 29. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Van benne valami.

22F

2021. jan. 29. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Általában igen. De inkább kinézethez kötött. Tehát vannak hibafaktorok, hogy külsőre valaki ebbe a korcsoportba tartozónak néz ki, akkor is nagy rá a kereslet.
2021. jan. 29. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Számomra nem.
2021. jan. 29. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Személyes tapasztalat, de rám valami isszonyúan nyomultak 15-20 éves koromban 40+os férfiak. Simán nyomultak akkor is, ha visszautasítottam őket. És nem azért mert valami különkeges szépség vagyok, de akit vonz a fiatalság és minél kevesebb energiát akar belefektetni, az egy átlag tinilányt pár jólírányzott bókkal simán megnyerhet magának. A lányoknak is imponál, hogy egy "érett" férfi elismeri a bimbózó nőiességüket.


A 25-30 között én pont nem voltam népszerű. Egészségügyileg padlóra kerültem és tartósan, ami nyomot hagyott a külsőmön is.


Tehát ez 25-30 inkább elméleti határ, amúgy az fog inkább dönteni, hogy a hölgy hogy néz ki.

2021. jan. 29. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Kizárólag a kinézettől függ.

29 (és fél 😃) vagyok, ugyanúgy nem kellettem ebben az időszakban sem, ahogy előtte sem, és nyilván 30+ sem fogok, ugyanis ronda vagyok, és csak ez számít.

2021. jan. 29. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

kinézettől függ.


betehetjük azt 22-35 közé is.


De van aki már 30 évesen selejtes lesz van aki pedig 35 évesen jobban néz ki mnit egy 25 éves....

2021. jan. 29. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

18-23 éves koromban akadt volna rám a legtöbb férfi (párom volt, mindet elhajtottam).

Most 26 vagyok, elkezdtem neten ismerkedni, nem panaszkodom. Viszont személyesen már nemigen találnak be, bár lehet, ez a közegemtől is függ.

22 évesen kezdtem el dolgozni, sok férfi közt, ahol én voltam a "friss hús". Azért az dobott a statisztikán. :D

Mostani munkahelyemen nem igazán vannak érdeklődők. Én csak ebben tudom "mérni" a varázsom. :D

2021. jan. 29. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
69%

26 évesen nem környékeznek meg?


Még is hol bujkálsz , hogy nem találnak rád?

2021. jan. 29. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
A világ végére járok kb dolgozni, sokat túlórázok is most. Hétvégente pedig túrázok. Szóval a tömegközlekedésen és az erdőn kívül nemigen tudnak most máshol megkörnyékezni, de szerintem vagyunk ezzel így egy páran, így a korlátozások alatt. :D
2021. jan. 29. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!