Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 10/8 as külföldről hazaköltöző...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

10/8 as külföldről hazaköltöző férfiként milyen korú és egzisztenciájú nőkkel volna tanácsos ismerkedni ha hosszabb kapcsolatot szeretnék?

Figyelt kérdés

10/8 mert, magas vagyok, sportos, mások által jóképűnek mondott.

Vettem már vidéki nagyvárosban kertes házat, egy pár éves prémium autót is.

DE sajnos hátrányaim is vannak,nem szeretek főzni, mosogatni.

Néha sokat járok el a haverokkal,igaz mostanában csak egymáshoz megyünk és jól betöltünk.

Mivel németben éltem ottani nőkkel ismerkedtem, ottani párom is volt.

35 évesen most 15 év után újra itthon kell új életet kezdenem, milyen stílusú nőkkel érdemes próbálkozni?

Remélem lesz segítő válasz magyar társkeresőket nem használtam mostanában, nem tudom milyen nők vannak rajta fenn.


2021. jan. 29. 19:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Amelyik megfogott.

Ismerd meg majd dönts.

2021. jan. 29. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
33%

Készülj fel a rengeteg, de tényleg rengeteg aranyásóra.

És egy levél xanaxot is ropogtass el, mielőtt nekikezdesz. 😀

(Mondom ezt nőként.)

Azért drukkolok!

2021. jan. 29. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Jajj ne ez már most rossz ha ezt írjátok.

Bár haverok mondták, hogy pár éve esélytelen normál nőt társkeresőn találni.Nem akartam elhinni.

2021. jan. 29. 19:09
 4/11 anonim ***** válasza:
92%

most ezt komolyan mi mondjuk meg, hogy kivel ismerkedj?! nemetorszagban is megkerdeztel

valakit, hogy kivel kene ismerkedned vagy hogy csinaltad?

2021. jan. 29. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Igen sokszor kikértem mások véleményét mielőtt bármit csináltam volna.

Az nem azt jelenti hogy utána nem egyedül hozom meg a döntésem, de mindig is érdekelt a nagyobb többség véleménye.

Úgy gondolom ez egy jó párkapcsolatokkal és társkereséssel foglalkozó oldal, ezért inkább nem facebook csoportban dumálok erről, hanem inkább itt.

2021. jan. 29. 19:17
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Az exbarátnőmet (17 éves lány volt akkor) megfektette egy amerikából hazajövő 50-es manus. De nem a pénz miatt szexelt vele, hanem mert amúgy is akart.


Szóval, bármi megtörténhet.

2021. jan. 29. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
45%
Szóval ha megmondjuk milyen stílusú (???) nőkkel ismerkedj, akkor olyanokka fogsz?
2021. jan. 29. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
55%

"Készülj fel a rengeteg, de tényleg rengeteg aranyásóra."

Aha... Nem jött be neki az élet Németországban. Mint a kenguru üres erszénnyel hazakocog és itt reklámozza magát. Én pl. 10 éve élek Németországban és nincs kedvem visszaköltözni. Statisztikákat olasva idekocognak évente 30 ezren Magyarországról. Néhány ezerrel kevesebben pedig visszaköltöznek. Nekik nem jött be. Egy képzett aranyász nem akar az üres zsebben turkálni.

2021. jan. 29. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Te 8/10 vagy? Kinek? Nem csinálsz házi munkát, piálsz a haverokkal, képtelen vagy egyedül eldönteni mit csinálj. Igazi magyar pasi, hiába voltál kint.
2021. jan. 29. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
77%
8 Te mit írogatsz a magyar gyakorinkra, csűsz.
2021. jan. 29. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!