Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tapasztalt 30-as,40-es nőtársa...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tapasztalt 30-as,40-es nőtársaim, jól látom, hogy 35 év alatti férfiakkal nem tanácsos ismerkednünk?

Figyelt kérdés
Egyre inkább úgy látom, hogy a férfiak 35 alatt nagyobb eséllyel csalfák, játszmáznak, nagyobb eséllyel hajtanak csak a szexre és gyerekesek még valamilyen szinten. Épp most ért egy kisebb csalódás egy 30 éves férfi/fiúval és ezzel meg is érett bennem ez a gondolat és eldöntöttem, hogy a továbbiakban 35 alatt egyik sem fog érdekelni. Kinek mi a tapasztalata? Kiemelném, hogy most nem arra gondolok, hogy 35 év felett is csalja férfi a párját stb, nem erre gondolok. Hanem szingli pasival ismerkedésre 35 felett! A gyerekesség viszont teljes egészében így van és érvényes, szerintem, akár foglalt akár szingli.

2017. febr. 10. 09:19
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
76%

Jól látod.

30/f

2017. febr. 10. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Én nem csak a csalfaság miatt gondolom így. Ez bármilyen korban előfordulhat, sőt, legtöbbször az 50-et átlépő pasik kezdenek el jóval fiatalabb nőket "vadászgatni" a kapuzárási pánik közepette.


Nekem 29 éves nőként inkább az a tapasztalatom, hogy a velem egy korú férfiak jóval infantilisabbak, szinte semmi komoly szándék bennük, kb azt az életet élik, mint én 20-24 évesen. Bulizgatás, utazgatás, fesztiválozás stb., miközben sokan még otthon élnek vagy semmi perspektívájuk nincs, belekezdenek a 3. egyetembe, holott az előzőeket sem fejezték be, vagy ha igen, akkor most éppen új dolgot akarnak tanulni. Alig találkozom olyannak, akinek 30 éves korára mondjuk jó állása lenne, amiben már kezdene megszilárdulni, karriert építeni, kallódnak össze-vissza.


Persze nem szeretnék általánosítani, de az elmúlt másfél évem "párkeresésének" tapasztalata, hogy 10-ből 8 férfi ilyen, akiket megismertem. Ezzel ellentétben nekem már komolyabb "igényeim" vannak, igénylem a biztonságot, a bizonyos szintű állandóságot, a stabilitást. Ezért kezdtem inkább én is a 35 év feletti korosztály felé érdeklődni. Talán...

2017. febr. 10. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Modjuk munka szempontjából én mást látok. Legalábbis itt, Németországban ahol élek a környezetemben azért mindegyiknek van stabil állása. A pasi, akiről írtam szintén stabil állással rendelkezik, rendezvényszervezéssel összefüggő munkája van. Viszont megy a playstation ezerrel..na de ok, azzal lehet még én is eljátszanék 1-szer, 2-szer, de direktbe otthonra nem vennék playstation-t. Aztán posztolgat rendszeresen magáról instagramra, kicsit divatmajom..picit hencegős és materialista személyiség, emellett pedig sokszor kisfiús..mintha még nem érett volna meg teljesen, még alakulgat vagy nem tudom.
2017. febr. 10. 09:59
 4/16 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy egy konkrét személyről van valamennyi tapasztalatod és azt akarod ráhúzni egy egész korosztályra. Ez pedig alaptalan. Minden korosztályban vannak nagyon különböző személyiségű emberek.

Az én párom pl. 32 éves és abszolút semmi nem igaz rá abból, amit itt leírtál. Nemhogy instagramra nem posztolgat, de még Facebookon sincs fent. Nem divatmajom, nem hencegős, inkább visszahúzódó, de a kapcsolatban nagyon is figyelmes, törődő. Eddigi kapcsolatai hosszú távúak voltak és hűséges volt. Nem játszmázik, egyáltalán nem csak szexre hajt, stb.

Szerintem inkább a te emberismereteddel lehet gond, hogy olyan pasit választottál, aki egyébként alkalmatlan egy harmonikus kapcsolatra. Ez pedig nem a koron múlik, hanem az illető személyiségén!

2017. febr. 10. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
1 pelda alapjan nem vonnek le messzemeno kovetkeztetest az egesz 30alatti (Nemetorszagban elo) ferfitarsadalomrol. Eltero eletvitel es eltero celok eseten valoban nem sok ertelme van ilyen tipussal kezdened. De pl az en anno 38evesen megismert szingli pasim, aki heti 3szor sorozott es a legyet is ropteben tipus volt,polcon a ps3,egy vegtelenul normalis,huseges,jatszmazasmentes csaladapa lett.De az ferfiankent valtozo h ki mikorra no fel (ha felno egyaltalan) es milyen az a nö akiert ezt megteszi.Az h gyerekes neha,en kifejezetten elvezem:) 34N
2017. febr. 10. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Kérdező, hány éves vagy?
2017. febr. 10. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Én még most is gyerekes vagyok. Viszont soha sem játszmáztam, mindig is komoly kapcsolatra hajtottam (nem is jött össze jó sokáig, de végül igen) és hűséges vagyok. PS-em nincs, PC-n nyomom (amikor olyanom van, nem állandóan).


37F

2017. febr. 10. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Igen,jól látod.
2017. febr. 10. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

30 éves férfi vagyok, még soha sem volt komoly kapcsolatom, pedig mindig szerettem volna. Ennek pedig az a fő oka az, hogy nem "játszmázom"/színészkedem, hanem őszinte vagyok, így nem tudom a meghódítandó vad alfahím képét vetíteni...


Baj ha "játszmáznak"? Hát igen, sajnos mi tudjuk hogy milyen az, hiszen a nők kortól függetlenül teszik...

2017. febr. 10. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Írhat, aki idősebb férfire vágyik.
2017. febr. 10. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!