Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mitől lesz egy férfi "nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől lesz egy férfi "nem unalmas"?

Figyelt kérdés
Sokszor írják itt a csajok, hogy unalmas férfi nem kell. Nekem inkább a "nem unalmas" emberek a rejtély. Mitől nem azok? Ha minden nap beszélgetsz valakivel, akkor ha megkérdezi mizu, tegnaphoz képest hogyan lesz nem unalmas valaki? Ha elmondom, hogy "Dolgoztam 4ig, utána edzés, pihenés", ez unalmas lesz. Minden nap nem írhat izgalmasat az ember. Más hogyan csinálja? Minden nap megmássza a Mount Everest-et? Bár gondolom egy hét után hetedjére az is unalmasnak tűnne.

2021. jan. 30. 13:26
1 2 3 4 5 6
 1/57 anonim ***** válasza:
71%
Ahol kommentbe írtad ugyanezt, oda leírtam, hogy unalmas ember az, aki szerint csak arról lehet beszélni, amit csinált.
2021. jan. 30. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/57 A kérdező kommentje:
1: Akkor másképp: Szerinted ha megkérdezik mi újság (VELED), akkor miről kellene beszélni, hogy ne légy unalmas?
2021. jan. 30. 13:36
 3/57 anonim ***** válasza:
85%
Egy kérdést említesz, hogy mi újság. Hát arra azt is lehet válaszolni, hogy nem sok minden. Aztán beszélgetni a világ dolgairól, történéseiről, könyvekről, amiket éppen olvastok, filmekről, amiket mostanában láttatok és sokat gondolkodtok rajta, nem hagy nyugodni. Lehet beszélgetni az élet nagy kérdéseiről, lehet beszélgetni a gyerekkorotokról, a múltatokról, az álmaitokról, a jövőbeli terveitekről. Igazából egy életet le lehet beszélgetni egymással, ha szeretitek egymást, érdekesek vagytok egymás számára.
2021. jan. 30. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/57 anonim ***** válasza:
94%

Nem szokták megkérdezni, hogy mi újság velem, mert ez "idegen ember" kérdés. Ilyet olyannak írnék, akivel nem beszéltem középiskola óta.


Ha pedig ismerkedem, akkor sem beszélek ilyenekről, mert kezdődő kapcsolatban erre vagy nem tudok, vagy nem akarok válaszolni. Pl. tegnap fogorvosnál voltam, ez qrva unalmas, és nem akarom ebbe az irányba elvinni a beszélgetést.


Feldobsz egy témát, és elmondod a véleményed, gondolataid. Lehet ez a brit királyi család, a fekete lyukak gravitációs vonzása, a magasderekú farmerek, Freud vs Adler, ezer meg egy dolog. Az élet baromi unalmas lenne, ha csak arról beszélnénk, amit csináltunk.

2021. jan. 30. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/57 anonim ***** válasza:
27%

Attól vagy egy nőnek érdekes, hogy tetszel neki és kinézett magának.

Ilyen egyszerű.

Ha annyira érdekelnéd, mást is kérdezne, nem csak azt hogy mi újság.

Azt ne hidd már hogy másoknak olyan fantasztikus jelleme van, csak jobban néznek ki vagy szerencsésebbek mint te.

2021. jan. 30. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/57 anonim ***** válasza:
17%
Jól néz ki, jó a szövege, jó az ágyban, van pénze, esetleg bűnöző.
2021. jan. 30. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/57 anonim ***** válasza:
80%
4-es vagyok, azt hozzáteszem, hogy ez mindenkire igaz, nem csak a férfiakra. Sok barátságot hagytam ott, mert csak arról volt szó, hogy ki merre ment, mit csinált, kivel... unalmas, üres emberek.
2021. jan. 30. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/57 anonim ***** válasza:
41%

Pár sztori a környezetemből:

- A srác unalmas volt, egyetem alatt egy csajnak sem kellett. Elvégezte az egyetemet, lett egy jó melója, jól keresett, más ruhkáat vett, picit edzett... És hirtelen nem volt unalmas. Belül tök ugyanaz maradt.

- Másik srác nem kellett a gimiben senkinek. Gimi végére nekiállt bulizni, drogozni, mindig volt nála cucc. Már nem volt unalmas.

- De, olyan haverom is volt, aki nem kellett senkinek a társaságban, aztán összejött egy durván szép csajjal és hirtelen több lánynak is érdekes lett a társaságból.


Ez az unalmas dolog egyszerűen csak egy alibiszöveg, amikor valaki lusta konkrétumot mondani és azt sem akarja közölni, hogy a másik nem néz ki jól vagy valami hasonló.

2021. jan. 30. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/57 A kérdező kommentje:
7: Érdees, tőlem mindig megkérdezik, még a több évtizedes barátok is, akivel 1 hete beszéltem, hogy "mi újság?" vagy "mi a helyzet?" (ami lényegében ugyanaz)
2021. jan. 30. 13:52
 10/57 anonim ***** válasza:
68%
Még mindig nem érted hogy nem attól vagy unalmas, amit erre az egyetlen kérdésre válaszolsz?
2021. jan. 30. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!