Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak! Mikor azt mondjátok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Mikor azt mondjátok, hogy egy nő unalmas, akkor mire kell gondolni?

Figyelt kérdés
Túl szükszavú? Nem érdeklődik semmi iránt? Nincs hobbija?

2017. máj. 20. 10:33
 1/10 anonim ***** válasza:
62%

Ingerszegény, introvertált, érdektelen.

Tipikus válaszok: értem, oké, igen, hm.

Ezektől mászok a falra

2017. máj. 20. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
70%

Elvileg introvertált vagyok,

mégis érdekesnek mondanak. :)

Attól függetlenül, hogy nem én vagyok a társaság lelke, és nehezen bízom meg emberekben, olvasott, művelt vagyok, van több hobbim is, és szoktam viccelődni! :D

DE PERSZE, unalmas vagyok. :"D


21/L

2017. máj. 20. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
2# Én is nagyjából olyan vagyok, mint te, és megkapom ugyanezt :)
2017. máj. 20. 10:59
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Nincsenek saját gondolatai, és amik vannak, azok is sablonosak. Nem tesz hozzá érdemi tartalmat a beszélgetéshez, nincs fantáziája, nincsenek ötletei, nem érti a vicceket, ha mégis, akkor elkörülményeskedi, nem érti, hogy van a poén vége. Szóval kb az, hogy ha vele kommunikálok, nem érzem azt, hogy van valami plusz, hanem mintha saját magam ellen amőbáznék. A player 2-nek is nekem kell lennem.


Az introvertáltság amúgy marhára nem függ össze az unalmassággal, bár relatív nézve persze elképzelhető, hogy egy extrovertált bulizósnak egy értelmes témáról való beszélgetés uncsi.

2017. máj. 20. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ez nagyon függ attol, mikor születik meg ez a megbelyegzes.


Van, aki az elsö benyomas alapjan itelkezik es egyszerüen tul felületes vagy erdektelen ahhoz, hogy a felszin ala tekintsen.


Van pedig, amikor (szubjektiven) jogos:

Szamomra egy nö akkor unalmas, ha hianyzik belöle a szenvedely. Ezt most nem csak a szexualitasban ertem, hanem, hogy barmiert tud e lelkesedni. Mindegy, hogyha engem teljesen hidegen hagy, de ha van valami, amiert kepes lelkesedni, mar nem tartom unalmasnak.

A masik, ami szörnyen untat pedig az öntelt sekelyseg. Az olyan nö, aki ugy gondolja, hogy minden körülötte forog es emellett nagyon jo emberismerönek es hobbypszychologusnak tartja magat. Aki teljesen bizalmatlanul embertarsai minden mozdulatat sajat magara vetiti ki es ennek fenyeben elemzi, hogy ezzel biztosan valami hozza kapcsolodot akart elerni a masik.

Valamint az anyagiassag is nagyon unalmas szamomra. Termeszetesen tetszik, ha egy nö igenyes a megjeleneset illetöen, de nem erdekel, hogy mit mikor hol es mennyiert vasarolt maganak. Persze, ha egy-egy dologhoz kapcsolodik egy erdekes törtenet vagy különösen örül neki, az mas. De attol, hogy elkezd meselni shoppingturairol, rögtön a tavolba meredek, elvesztek az idö-ter kontinuumaban es idöközönkent hümmögö, bologato autopilotara kapcsolok, ha az illem lehetetlenne teszi, hogy szabaduljak a helyzetböl.

2017. máj. 20. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
9%
Túl sokáig tart ledumálni róla a bugyit. Ezért unalmassá válik az egész akció és érdektelenné. Az nem érdekel hogy beszélget,miket válaszol, körmondatokban vagy csak igen-nem -aha válaszokat ad, nem arra van a nő hogy dumálgassunk ,arra ott vannak a haverok. Szóval az ilyen kéretős szűzqrvák az unalmasak.
2017. máj. 20. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Beszélgetésben akkor, ha nem tesz hozzá semmit a kommunikációhoz, kimerülnek a reakciói abban amit #1 írt.

Személyiségre akkor, ha nincs hobbija, nem tudja lefoglalni magát semmivel, egyáltalán, csak úgy van az életben mindenfajta tevékenység nélkül. Dolgozik/tanul, de azt is utálja, hazamegy és elvan mint a befőtt.

2017. máj. 20. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Egy extrovertál mondja ezt egy introvertáltra, vagy fordítva.

Nem illik össze a személyiségük.

2017. máj. 20. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Hiányzik belőle a szellemesség, az intelligencia.
2017. máj. 20. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Amikor úgy gondolja, hogy ő szép, divatos és onnantól kezdve neki már semmi dolga, majd a pasik szórakoztatják őket.
2017. máj. 20. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!