Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A srácokban hogyan alakul ki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A srácokban hogyan alakul ki érzelem? Találkoztam egy sráccal nekem tetszene, de ő nem olyan aki egyből szerelmes is lenne

Figyelt kérdés

Szóval olyan felnőttes gondolkodású, néha kimért, alapvetően logikus, racionális.

Aranyos, udvarias.

De szerintem szikra nincs.


Hogyan lehet megnyitni olyan férfit érzelmileg, aki erős érzelmileg? Azaz jóformán a női félre mint társnak nincs is szüksége, teljesen önálló, elvan, hanem csupán jöhet ha jön valaki, mert belefér az életébe és ha úgy adódik nyitott többre.


Mi az, amitől a mentálisan erős férfiak megenyhülnek?



#felnőtt tapasztalt erős férfiak és az érzelmek
2021. jan. 30. 20:19
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
39%
először legyél kívánatos, de ne ribikent, aztán legyél gondoskodó, és koncentrálj csak ra. 1,5 hónap múlva szerelmet vall
2021. jan. 30. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
88%
Ha úgy érzi, hogy te kellesz neki, meg fog nyílni. Játszmákkal nem mész semmire egy olyan felnőttnél, aki két lábbal áll a földön. Milyen idősek vagytok?
2021. jan. 30. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 he84 ***** válasza:
40%
Recept nincs arra, hogy a másik beléd szeressen. Az vagy kialakul idővel, vagy nem. Megpróbálhatsz szimpibb lenni neki így-úgy, ezzel kicsit növelheted az esélyét, de ettől ez még nem recept és nem garantált. Ám a szimpibb lenn így-úgy ne azt takarja, hogy megjátszod magad, hogy túlzottan kihívó leszel. Soha ne akarj nagyon megváltozni a másikért, aki nem is te lennék csak azért, hogy biztosabban beléd szeressen. Na meg ráadásul nem is működne hosszútávon.
2021. jan. 30. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
86%
Az, hogy nem tetszel neki, nem jelenti, hogy mentálisan erős.
2021. jan. 30. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
30%
Hagyj időt a kapcsolatnak! 1-2 hónap alatt még nem biztos, hogy kialakul a szerelem. Lehet, hogy előbb jobban meg kell ismernetek egymást.
2021. jan. 30. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

4#nem is ebben az összefüggés.

Nem is irtam ilyet.


Nekem azt mondta majd alakul. Ő nem vet el lehetőségeket velem igy elsőre. Itt jár. Elsőre nem mondott többet ennél.


Játszmázni nem is tudnék, mert azt átlátná kapásból.


Nem fiatal.

2021. jan. 30. 22:17
 7/15 A kérdező kommentje:
Szoval nem magamhoz viszonyitva irtam rola hogy mentálisan erős, hanem az életvezetéséből jött ez le.
2021. jan. 30. 22:18
 8/15 anonim ***** válasza:
41%

Ha kizárólag rá fókuszálsz és törődsz vele kedvesen, de nem túl nyomulósan koslatsz utána az növeli az esélyeket.

Fontos a csábító mosoly és a kedvesség.

Azt kell látnia hogy fontos neked és felnézel rá, mert az imponál a férfinak.

Aztán persze minden rajta múlik, neki kell lépnie!

2021. jan. 31. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
0%
Aztán meg ha pitizni kezd, az lesz a bajod.
2021. jan. 31. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
20%

Feleslegesen írnám le, hogy bennem mi zajlik le ilyenkor, mert én nem ő vagyok. Leírás alapján egy INTJ képét festetted le, akit leginkább intelligenciával lehet elcsábítani, de embere válogatja, hogy mi számára a női karakter megtestesülése.

Ha nincs vonzalom, akkor valószínűleg nem olyan nőt tart vonzónak, amilyen te vagy.

2021. jan. 31. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!