Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem érdeklek senkit?

Figyelt kérdés

20éves vagyok, átlagos kinézetem van, átlagos alakom. Adok magamra, azaz szépen felszoktam öltözködni, amikor voltak bulik szépen kisminkeltem, mindennapokban nem szoktam, maximum a szempillám festem. Igyekszem igényesnek kinézni, törődöm a külsőmmel, nem hanyagolom el magam, és mégsem szólít meg senki. Igaz most covid év van, nehéz így ismerkedni, de mikor szórakozni jártunk, akkor sem szólítottak le, vagy nem is vettem észre, hogy valaki szemezett volna velem. Társkeresőt nem próbáltam, de nem is tervezem. Amikor kollégiumban voltunk, akkor sem nyitott senki se felém. Lehet szégyenlősebb, zárkózottabb vagyok, de ha megismerek valakit, akkor kitudok nyílni.

Csak nem értem, miért nem kezdeményez senki? Mi lehet az oka?


2021. jan. 31. 11:31
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
68%

Barátnőkkel jártál szórakozni?


Egyébként nem hiszem, hogy a külsőddel baj lenne a leírtak alapján. Milyen helyekre jártál?

2021. jan. 31. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
79%

És te adtál jeleket? Nyitottál?


(Meg gondolom lett volna jelentkező, de jöttek a szokásos női dolgok, mint: "A Béla alacsony." "Fújjj, az tök öreg, már 30 éves." "Nincs kocsija...lúzer." és hasonlók.

2021. jan. 31. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
82%
erre így nehéz választ adni, ismerni kellene hogy valóban milyen vagy társaságban te mennyire nyitsz vagy zársz mikor elmész bulizni!
2021. jan. 31. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
83%
Csak tippelni tudok. 1. Nem mernek kezdeményezni. 2. Érződik rajtad a zárkózottság. 3. Csak a jópasikat veszed észre, nekik viszont nem vagy elég jó. Ja és nem feltétlenül csak bulikban kellene ismerkedned, máshol is nyugodtan járhatsz nyitott szemmel, ha majd újra szabadabbá válik a világ. A szégyellősségeden pedig szerintem próbálj picit változtatni.
2021. jan. 31. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
76%
Regisztrálj egy társkeresőre és egyből érdeklődni fognak felőled.
2021. jan. 31. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Igyekszem nyitott szemmel járni, és tudom, hogy nem csak szórakozóhelyen lehet ismerkedni. Leginkább lányokkal jártunk, de volt persze egy két fiú, mikor mentünk bulikba.

Persze először külső alapján itélek, de ki nem, ha az fog meg először valakit? Előző barátom se volt jópasi kinézetre, sőt mindenki csodálkozott hogy lehettem a barátnője, de hiába ha a személyiségébe szerettem leginkább bele, azaz nem vall rám, hogy csak a jópasik jönnek be.

Lehet hülyeség, de általános iskolában ha barátkoztam fiúval, mindig piszkáltak, hogy szerelmes vagyok belé, és kicsit bennem maradt a fiúktól való tartózkodás.

2021. jan. 31. 12:06
 7/16 anonim ***** válasza:
88%
#5: Szerintem egy akár csak átlagos külsejű nő után a való életben is rengetegen érdeklődnek, főleg abban a korosztályban, amikor vadul tombolnak a hormonok. A gond ilyen esetekben legtöbbször nem a fiúkkal szokott lenni, hanem az adott lány vagy mégsem olyan főnyeremény, mint amilyennek gondolja magát, vagy válogatós, vagy megközelíthetetlenül zárkózott stb. Én kizártnak tartom, hogy egy 20 éves, állítólag vonzó nő soha senkiből ne váltott volna ki semmilyen vágyat.
2021. jan. 31. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
79%
Jégkirálynő vagy.
2021. jan. 31. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
96%

"kicsit bennem maradt a fiúktól való tartózkodás."


Ja csak annyira lett a kisugárzásod része h senkit nem érdekelsz :D

2021. jan. 31. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Akkor igyekszem javítani a kisugárzásomon és megpróbálok nyitott lenni :D
2021. jan. 31. 13:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!