Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért hiszi azt a családom és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiszi azt a családom és az ismerőseim hogy azért nincs párom mert túl válogatós vagyok mikor valójában nem érdeklek senkit sem?

Figyelt kérdés

Azt mondják csinos vagyok, nőies, okos, igényes,önálló és művelt. Ezt idősebb férfiak (30-asok) alá is támasztják, de a korosztályom észre sem vesz, ezért azt hiszik túl válogatós vagyok. Ennyire rosszul látnák vagy a húszas harmincas korosztálynak ennyire különböző igényei vannak? Ha néha napján randizok valakivel a nőies külső inkább hátrány, úgy csinálnak mintha az ízléses klasszikus stílusú szoknya meg a magassarkú valami ocsmány dolog lenne egy nőn. Én nem bohóckodok, nem díváskodok egyszerűen csak adok magamra.

23N


2018. máj. 29. 11:21
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
66%
Mit számít, hogy mit hisz a családod? Te jól érzed magad a bőrödben?
2018. máj. 29. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
69%

Nem viccelek,fejben keresd a hibát,a sajátodban...

Ha valóban igaz lenne,amit leírtál magadról,akkor lennének bőven próbálkozók is nálad, illetve valahogyan léphetnél te is a férfiak felé,akik tetszenek és mindjárt könnyebb dolgod lenne...

A nőies külső mindenkinél akit ismerek férfit hatalmas előny,kivéve ha valaki ízléstelen,de abból nem sok van.


A következő pedig az,hogy biztosan tetszel sok férfinak,csak ha nem lehet megközelíteni,az is eléggé problémás tud lenni.


26/F

2018. máj. 29. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
88%

"mintha az ízléses klasszikus stílusú szoknya meg a magassarkú valami ocsmány dolog lenne egy nőn" => Nem, de 20-on éveseknél nem az a megszokott, lehet, hogy sokan idősebbnek gondolnak.

Én pont az ellenkezőjét tapasztaltam, a korosztályomból minimális volt az érdekeltségem, a pasik 80%-a nálam fiatalabb volt, mikor egyedülálló voltam, és ismerkedtem (24-26 évesen, ráadásul akkor már volt egy kislányom, de mindenki fiatalabbnak gondolt.)

Egy idő után én megszoktam, nem sokkal a 27. szülinapom előtt jöttem össze egy 23 éves pasival, akivel családot alapítottunk.

De általánosságban elmondható, hogy ez a korosztály nem a komolyságról híres, valószínűleg ezért sem keresik a társaságod, mert te meg azt tükrözöd a külső alapján.

2018. máj. 29. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Ezért kiváncsi lennék rád. Nem hiszem el, hogy ha tényleg csinos vagy, nőies, okos, igényes, önálló és művelt nem próbálkozik nálad egy férfi sem, ez kizárt dolog. Legalábbis pl. nekem így a leírásod alapján szimpatikus vagy, ezért sem értem mi a gond.


22/F

2018. máj. 29. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
44%
Magyarázd már be nekem, hogy egy csinos, nőies, igényelt, művelt nőt kilométerekről elkerülnek a predátorok. :D Ezt tudod kinek add ám be.
2018. máj. 29. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
Jav.: igényes*
2018. máj. 29. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Nem mondtam, hogy ez igaz. Csak azt, hogy ezt mondják rólam, olyanok is akiknek nem fűződik hozzá érdeke.

Én nem tudom, hogy milyen vagyok.

Nekem az furcsa, hogy tényleg néha látom az érdeklődést, kapok jó visszajelzéseket is, de a korosztályom mintha észre sem venne, vagy én nem veszem észre. Nem tudom.

Valaki mondta, hogy komolynak látszok, ebben lehet valami, de ha valaki kicsit is megismer egyből láthatja, hogy van humorérzékem és vannak dolgok amelyekben laza vagyok.

De az én kérdésem arra vonatkozik, hogy miért láthatnak ennyire másképp a különböző korosztályok

2018. máj. 29. 13:23
 8/16 anonim ***** válasza:
60%

Én arra tudok csak gondolni, hogy a kérdező túl komoly, és mellé lenéz másokat (pl azt, aki néha megiszik egy sört, vagy netán dohányzik). Esetleg a viselkedésében lehet valami visszataszító.


Mindig gyanús, ha valaki felsorolja a rakás jó tulajdonságát, a rosszakról meg hallgat. Tök olyan, mint a "rendes srácok", akik addig rendesek, amíg nem kapnak visszautasítást, na akkor ők a leggerinctelenebbek. "Azért nincs barátnőm, mert túl rendes vagyok" ez itt most ugyanez a kategória.


Nem ismerem a kérdezőt, de tuti van valami, amit nem árult el magáról, és az lesz a hunyó. Nem az, hogy "túl nőies".

2018. máj. 29. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Fentebb említettem, hogy nem állítom azt, hogy ez igaz. Ezt hallottam másoktól.

Azért meg tuti, hogy nem nézek le senkit, mert megiszik egy pohár sört. Én meg a bort szeretem, isteni kajákkal. Attól mert komolyan gondolkodom bizonyos dolgokról még szeretek élni.

A kérdés pedig továbbra is az, hogy miért látnak ennyire különbözően?

2018. máj. 29. 13:31
 10/16 anonim ***** válasza:
36%
Szerintem az ilyen magassarkú cipő, klasszikus stílusú szoknya egy 23 éves nőn röhelyes! Hacsak nem valami óriás irodaházban dolgozol... Manapság már az utcán is inkább kényelmesen, lazán stílusosan járnak a nők mint magassarkúban. Szerintem ez sokszor még a férfiaknak is kellemetlen, mikor ott "tipeg" mellettük a nő magassarkúban. Olyan túlöltözöttnek tűnik. Én nemrég színházba vettem fel magassarkút, de még ott is kilógtam vele a tömegből. Ma már az Oszkár gálára is mennek pizsamába!
2018. máj. 29. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!