Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem érdeklek senkit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem érdeklek senkit hosszútávon?

Figyelt kérdés
21 éves lány vagyok. Régóta szingli. Ha ismerkedem egy férfival pár alkalom után már nem érdeklem őket. Sosem alakul ki kapcsolat. Csinos vagyok, adok magamra mindig dícsérnek. Kedves vagyok, okos, vannak céljaim és teszek is értük. Hülyéskedni is szeretek. Nem értem mi lehet a baj.
2017. okt. 29. 13:15
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
90%

Kisebbrendűségi komplexusuk lehet melletted.


Én hasonlóképpen voltam sokáig. Aztán alakult végre valami valakivel...


Üdv: 43/N 34/F

2017. okt. 29. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Lehet csak nem a megfelelő pasival ismerkedsz.
2017. okt. 29. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 Lazy Lover ***** válasza:
0%
mert unalmas vagy
2017. okt. 29. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Igen én is gondoltam arra, hogy lehet pont a komolytalanokat fogom ki :D
2017. okt. 29. 13:20
 5/17 anonim ***** válasza:
28%

Az a baj, hogy manapság ilyenek a fiatal pasik. Én elég sokat randizgatok mostanság, és a huszonéves pasik kb 80%-áról elmondható, hogy soha nem volt hosszútávú kapcsolatuk és nemis akarnak. (Most a helyesebbekről beszélek, csúnyákról nem tudok nyilatkozni.)


Konkrétan legutóbbi randimon meg is mondta a srác(22 éves), hogy őt abszolút nem érdekli egy lány személyisége, csak a külső. Ergo semmi mást nem akar, csak szexelni. Javaslom, hogy kb 25-27 évesekkel ismerkedj, ők már általában vevők komoly kapcsolatra.

21L

2017. okt. 29. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Ennek nagyon sok oka lehet, mivel nem ismerünk, szinte lehetetlen megfejteni.


A leggyakoribbak kb ezek:

- hűvös vagy, nem mutatod ki, hogy érdekel a férfi. Én 1-2 ilyen randi után szoktam hagyni az egészet, mikor úgy érzem, csak nekem fontos, csak én keresem. Nem vagyok gondolatolvasó, ha magában tartja a dolgokat, akkor az ilyen tartózkodó viselkedésből arra következettek, hogy nem jövök be neki, és inkább hagyom.


- van valami gond veled. unalmas vagy, szótlan, sótlan, szélsőséges, hülye a nevetésed, bugyuta brazil szappanopera rajongó vagy, bármi (ne vedd magadra, ne cáfold tételesen, képtelenség megmondani, hogy mi az valójában). Ezt csak úgy fogod tudni kideríteni, ha őszintén magadba nézel. Persze, mindenki azt hiszi (hidd el én is), hogy milyen humoros, meg kellemes társaság, meg millió pozitív tulajdonsága van, és amíg őszintén nem nézel szembe vele, addig nem fogod tudni megoldani.


- Olyan férfiakkal randizol, akik csak szexre mennek, nem adod magad az első randin, így továbbállnak. Ők azok jellemzően akiknek minden ujjukra 10 nő jut, így nem pocsékolnak túl sok időt egyre, van még 3 másik talonban. Erre a megoldás, hogy körültekintőbben választasz, nem a környék legmenőbb csajozógépeivel randizol.



Ezek persze csak tippek, bármi lehet a háttérben, így a legfontosabb az önismeret, ülj le, gondold végig, akkor is, ha amit találsz az fáj. A legnehezebb, hogy magadnak ne hazudj

2017. okt. 29. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
53%

A hiba az Ön készülékében keresendő!


Attól, hogy magadat itt fényezed, az még korántsem biztos, hogy a valóságban is így van, különben már rég lenne valakit.

Érdektelen és unalmas vagy a többiek számára. Nincs benned semmi plusz.


Foglalkozz önismerettel. Hasznodra fog válni, meglásd. :)

2017. okt. 29. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
78%
Nem bohócokkal kell ismerkedni.
2017. okt. 29. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Rengeteg oka lehet. Megijed, hogy okos(abb) vagy, megijed, hogy céltudatos vagy, könnyebb prédát keres, vagy nem látja rajtad, hogy tetszik neked, és ezért ugrik a következőre. Sok férfinak bejön az első kettő, majd megtalálnak.
2017. okt. 29. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
A dicsérnek rövid i. Bocs. Egyébként nem tudom. Egy kicsit unalmasak már ezek a kérdések, főleg kép nélkül.
2017. okt. 29. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!